• ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
  • کد خبر: 10293
کالدرون

سرمربی سرخ پوشان پایتخت حساب ویژه ای روی کاپیتان سید جلال باز کرده است.

به گزارش ایران پژواک، گابریل کالدرون سرمربی سرشناس آرژانتینی به عنوان جایگزین برانکو هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت.

این مربی آرژانتینی کار سختی در سرخ پوشان دارد. او هدایت تیمی را برعهده گرفته که آماده ترین و باثبات ترین تیم فوتبال ایران در چهار سال اخیر بوده است.

انتظارات هواداران پرسپولیس از کالدرون بسیار بالا است و این البته طبیعی است. او تیم پر مهره ای را تحویل گرفته و سه بازیکن جدید را هم به تیم اضافه کرده و می تواند یک مهاجم خوب و باکیفیت هم جذب کند.

کالدرون در این مدت حضورش در پرسپولیس با بیشتر بازیکنان به صورت خصوصی صحبت کرده اما یک بازیکن بیشتر از همه مورد توجه این مربی آرژانتینی بوده و او کسی جز سید جلال حسینی نیست.

با وجود آنکه خبرهای درباره احتمال نیمکت نشینی سید جلال به گوش می رسد اما واقعیت چیز دیگری را نشان می دهد.  این بازیکن با وجود آنکه ۳۸ سال سن دارد اما همچنان از آمادگی بالایی برخودار است و کالدرون هم حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده است.

سید جلال در تمرین سرخ پوشان مثل همیشه با نشاط است و بار دیگر کالدرون او را کنار کشید تا به صورت خصوصی با او صحبت کند و نکاتی را به او بگوید.

کاپیتان پرسپولیس بیشترین سهم را در سه قهرمانی پیاپی این تیم داشته و همواره از بهترین بازیکنان تیمش در دوران برانکو بوده و پیش بینی می شود که کالدرون هم حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

پربازدیدها

آخرین اخبار