• ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر: 10722
استراماچونی

آبی پوشان پایتخت می توانند بیش از هر زمان دیگری با توجه به شرایطی که تیم دارد امیدوار به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر باشند.

به گزارش ایران پژواک، استقلال یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران است که همواره از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر بوده است.

آبی پوشان پایتخت چند سالی است که در لیگ برتر با وجود همه هزینه های که می کنند ناکام بوده اند.

درخشش پرسپولیس در  لیگ برتر بیش از همه هواداران استقلال را ناراحت و عصبی می کنند. آنها دوست ندارند در روزها و سالهای که پرچم حریف سنتی بالا است شاهد ناکامی تیم محبوب خود باشند.

استقلال بازهم در فصل نقل و انتقالات تابستانی دستخوش تغییرات زیادی بوده است تا جایکه بازیکنان زیادی را از دست داده و در مقابل بازیکنان زیادی هم جذب کرده است.

آیا استقلال با توجه به شرایطی که دارد می تواند امیدوار به کسب عنوان قهرمانی باشد؟ استقلال در دو فصل اخیر با یک مشکل بزرگ مواجه بوده و آن ضعف در خط حمله بوده است. استراماچونی سرمربی جدید آبی پوشان توانسته که این مشکل را به خوبی در بازی های دوستانه برطرف کند.

استراماچونی یک مربی ایتالیایی است که سبک بازی دفاعی را خیلی خوب بلد است. بعید به نظر می رسد که استقلال با این مربی در خط دفاعی مشکلی داشته باشد و با توجه به تقویت این تیم در خط حمله هواداران می توانند امید زیادی به قهرمانی تیم خود داشته باشند.

نکته بسیار مثبت آبی پوشان با استراماچونی دور بودن از حاشیه است. این مربی ایتالیایی در عین اقتداری که دارد بسیار آرام و متین رفتار می کند.  او این آرامش را به تیمش هم منتقل کرده است و استقلال بعد از مدتها به تیمی آرام و بدون حاشیه تبدیل شده است و این بهترین فاکتور و نشانه برای حرکت کردن این تیم در مسیر موفقیت است.

استقلال با وجود در اختیار داشتن مربی بادانش و کاربلد مثل استراماچونی و با توجه به بازیکنان باکیفیتی که در اختیار دارد و مهم تر از همه وجود آرامش و دور بودن از حاشیه می تواند بیش از هر زمان دیگری امیدوار به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدها

آخرین اخبار