طلا

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۳ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۰۱ هزار و ۹۰۰ تومان شده است.

به گزارش ایران پژواک از تسنیم، همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار، قیمت طلا و سکه نیز نسبت به روز قبل، کاهش یافته است؛ فعالان بازار می گویند حباب قیمت سکه نسبت به روزهای قبل کاهش چشم گیر داشته و به ۴۰ هزار تومان رسیده است؛ ضمن آنکه تقاضا برای خرید طلا و سکه نیز کم شده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و  ۹۵۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۵۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۹۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۳۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۱ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۳۲.۱ دلار معامله می‌شود.

در پی شتاب ریزش قیمت ارز در بازار، قیمت دلار از دقایقی قبل در خیابان فردوسی وارد کانال ۱۰ هزار تومان شد و هم اکنون با قیمت ۱۰ هزار و ۹۵۰ تومان به متقاضیان فروخته می شود.

این درحالی است که قیمت فروش دلار در صرافی ملی باوجود کاهش قیمت نسبت به دیروز، هنوز در کانال ۱۱ هزار تومانی است. صرافی ملی هم اکنون دلار را با قیمت ۱۱ هزار تومان می فروشد و با قیمت ۱۰ هزار و ۹۵۰ تومان از مردم می خرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار