• ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
  • کد خبر: 11222
کالدرون علیپور

به نظر می رسد که کالدرون برای بازگشت علیپور به روزهای اوج خود قصد دارد که تغییری در خط حمله به وجود آورد.

به گزارش ایران پژواک، پرسپولیس در دور بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها با یک مهاجم هدف بازی کرده و او علی علیپور بوده است.

این سیستم کالدرون تا الان جواب نداده است چرا که سرخ پوشان در دو بازی تنها یک گل به ثمر رسانده اند و در دیدار برابر تراکتور سازی بازی را واگذار کردند.

عدم گلزنی علیپور در دو دیدار باعث شده تا اعتراض و انتقادهای زیادی به این بازیکن شود.

کالدرون در دیدار دوستانه برابر سایپا تصمیم گرفت که از زوج جونیور و علیپور در خط حمله تیمش استفاده کند که این تغییر به خوبی جواب داد چرا که پرسپولیس با وجود آنکه چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشت  اما با درخشش علیپور توانست با دو گل به پیروزی برسد.

علیپور در این دیدار دو گل به ثمر رساند که هر دو گل او زیبا و فنی بودند. به نظر می رسد که این بازیکن در صورتی که یک مهاجم دیگر در کنار او بازی کند عملکرد بهتری از خود نشان می دهد.

در زمانی که منشا زوج علیپور در خط حمله بود با وجود  آنکه این مهاجم نیجریه ای آمار ناامید کننده ای در گلزنی داشت اما علیپور خیلی خوب گل می زند و فضاسازی که منشا برای این مهاجم انجام می داد باعث می شد تا او بیشتر در موقعیت گلزنی قرار گیرد.

جدایی منشا باعث افت علیپور هم شده است و دور از انتظار نیست که کالدرون تصمیم بگیرد که از سیستم ۴-۴-۲ استفاده کند و این مهاجم برزیلی را در ترکیب اصلی تیمش به میدان بفرستد و با دو مهاجم نوک بازی کند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدها

آخرین اخبار