پمپئو

وزیر خارجه آمریکا در خصوص ادعاهای مربوط به طرح سردار شهید سلیمانی برای حمله به مراکز آمریکا در خاک عراق اذعان کرد که آمریکا هیچگونه اطلاعاتی در مورد زمان و مکان این حمله ادعایی در دست ندارد!

به گزارش ایران پژواک به نقل از اسپوتنیک، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا روز پنج شنبه در یک شبکه رادیو و تلویزیونی ملی آمریکا به صراحت اذعان کرد که این کشور هیچگونه اطلاعاتی در مورد زمان و مکان حمله ادعایی سردار شهید قاسم سلیمانی [به مراکز دیپلماتیک و نظامی آمریکا] در دست ندارد!

پمپئو در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز گفت: «ما دقیقاً نمی‌دانیم که چه موقع- و دقیقاً نمی‌دانیم کجا. اما این [حمله] واقعی بود. یک فرصت واقعی وجود داشت و همچنین یک ضرورت واقعی. ما تصمیم درستی گرفتیم!»

این در حالی است که ترامپ و مقامات نزدیک به وی از جمله وزیر خارجه آمریکا در توجیه اقدام شرورانه این کشور در ترور سردار شهید قاسم سلیمانی مدعی هستند که ایشان در حال تدارک حمله به مراکز دیپلماتیک و یا نظامی آمریکا ظرف چند روز آینده بودند!

اما اکنون در برابر درخواست کنگره برای ارائه اطلاعات موثق در خصوص این ادعای خود، به صراحت اعتراف می‌کنند که هیچگونه اطلاعاتی در دست ندارند!

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار