بانک

بانک تجارت با گزارشات اخیر خود نشان داد با تحولات جدی همراه شده ابتدا در صورت های مالی ۱۲ ماهه از زیان خارج شده و حالا هم با گزارشات ماهانه سال جاری نشان داده با تراز عملیاتی مثبت صورت های مالی ۳ ماهه بسیار خوبی را در پیش دارد.

به گزارش ایران پژواک، تراز عملیاتی خرداد ماه سال جاری به بیش از ۴۱۱ میلیارد تومان رسیده که همین تراز ۱ ماهه نشان از تحولات جدی بنیادی در بانک تجارت دارد.

تراز عملیاتی بانک در ۳ ماهه سال قبل منفی ۷۹۰ میلیارد بوده است حال تراز ۳ ماهه امسال مثبت ۸۲۸ میلیارد می باشد به عبارتی تراز منفی سنگین سال گذشته امسال تبدیل به تراز عملیاتی مثبت سنگینی شده و عملیات بانک چرخ ۱۸۰ درجه ای مثبت داشته است.

با تراز ۳ ماهه سال گذشته بانک حدود ۸ ریال زیان داشته است حال برای ۳ ماهه امسال با این تراز عملیاتی مثبت پیشبینی می شود بانک سود بسیار خوبی اعلام نماید که این انتظارات در قیمت و نحوه معاملات سهم منعکس شده است.

تنها طی یک ماهه اخیر شاهد بازدهی خیره کننده ۵۹ درصدی بوده ایم که این بازدهی با توجه به صف خرید سهم و گزارش مثبت منتشر شده و انتظار برای صورت های مالی ۳ ماهه متفاوت بیش از پیش افزایش خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

پربازدیدها

آخرین اخبار