• ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
  • کد خبر: 19485
رشید مظاهری

رشید مظاهری درباره مهدی قایدی گفت: او بازیکنی استثنایی است که مشابهش در ایران پیدا نمی‌شود و من فکر می‌کنم با گلی که به پرسپولیس زد، راه قهرمانی را به استقلال نشان داد.

به گزارش ایران پژواک، محمد رشید مظاهری درباره برخی حواشی ایجاد شده در خلال دربی حرف زد و درباره بغضی که خیلی‌ها درباره‌اش سؤال می‌پرسیدند توضیح داد.

حتم داشتم نمی‌بازیم
دقیقه ۸ شاید خبرنگارانی که اطراف زمین بودند، از کنار زمین صدای من را شنیده باشند. شاید برای خیلی‌ها شرایط بازی نگران‌کننده به نظر می‌آمد و به نظرشان ما بازی را از دست داده بودیم اما من مطمئن بودم در این مسابقه بازنده نخواهیم بود.

تا به حال چنین حالی به من دست نداده بود
راستش کاملاً احساساتی شدم و برای اولین بار بعد از مدت‌ها بود این طور تحت تأثیر صحنه‌ای در فوتبال قرار می‌گرفتم. از آن دور وقتی دیدم توپ از سمت راست به سمت چپ زمین آمد و فرشید سرش را به توپ ساباند تا توپ به مهدی قایدی برسد، مطمئن بودم که مهدی با نبوغی که دارد، کار را تمام خواهد کرد و او این اتفاق را برای ما رقم زد. 

قایدی اشکم را درآورد!
مهدی آخر بازی گل‌گهر از روی نیمکت پیش من آمد و بابت گرفتن توپ منشا از من تشکر کرد. من هم از همین جا بابت این گل استثنایی برایش بوسه می‌فرستم که اشکم را درآورد.

مهدی راه قهرمانی را نشان داد
قایدی بازیکنی استثنایی است که مشابهش در ایران پیدا نمی‌شود و من فکر می‌کنم با گلی که در این بازی به ثمر رساند، راه قهرمانی را به ما نشان داد. اینکه تا آخرین لحظه نباید تسلیم شویم و من فکر می‌کنم استقلال تا آخر فصل و تا آخرین ثانیه هر بازی، همین روحیه را حفظ خواهد کرد.

امتیاز بازی‌های مهم را گرفته‌ایم
احساس خیلی خوبی نسبت به این استقلال دارم و از هواداران نیز درخواست می‌کنم کمی صبورتر باشند. شاید کمی زمان لازم داشته باشیم که راهمان را پیدا کنیم اما حتماً این اتفاق خواهد افتاد. ضمن اینکه همین حالا اوضاعمان خوب است و از بازی‌های خیلی مهمی امتیاز گرفته‌ایم.

حواس مسئولان باشگاه به بازیکنان باشد
صحبتی که کردم بحث خودم نبود و به سایر بازیکنان تیم ربط داشت. این را بگویم که واقعاً امسال بچه‌های خوبی در تیم ما هستند و باید قدرشان را بدانیم و اینها همان کسانی هستند که می‌توانند با نظر هواداران پیش بروند و خب مثل هر ورزشکار حرفه‌ای دیگری در همه جای دنیا، باید به نیازهایشان در حد معقول توجه شود. جو بعد دربی کمی منفی است. در حالی که فکر کنم با گلی که در دقیقه آخر زدیم باید کمی خوشحال‌تر باشیم که تیم‌مان ساده به تیمی نمی‌بازد، به‌خصوص در این لیگ طولانی و سخت و با این شرایط. نمی‌گویم جشن بگیریم اما باید مثبت‌تر باشیم. من یکی که خیلی امیدوار هستم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

پربازدیدها

آخرین اخبار