خودرو

همزمان با توقف روند نزولی قیمت دلار ریزش‌ها در بازار خودرو نیز متوقف شد؛ این بازار از ابتدای هفته جاری تا روز گذشته ریزش قیمت محسوسیداشته است به طوری که در این مدت پراید ۱۱۱ به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش ایران پژواک، با توجه به تغییر فاز دلار از ابتدای امروز تاکنون که به گفته کارشناسان در نتیجه مواضع سیاسی نمایندگان مجلس بوده است و توقف روند کاهشی این ارز بازار خودرو نیز طی ۲۴ ساعت اخیر ثبات قیمت را تجربه می کند. توقف روند ریزش قیمت‌ها از سوی معامله‌گران به ورود بازار به فاز انتظار تعبیر شده است.

بازار خودرو همزمان با ریزش نرخ دلار و امید به بازگشت آمریکا به برجام پس از افزایش قیمت ها و نوسانات شدیدی که در بهمن ماه تجربه کرد؛ در اواخر ماه گذشته و اوایل ماه جاری دوباره وارد فاز ریزشی شد و این ریزش قیمت ها در هفته جاری شدت گرفت به طوری که خودرو پراید ۱۳۲ از ۱۱۵ میلیون تومان در ابتدای هفته  جاری روز گذشته به ۱۱۳ میلیون تومان رسیده است و طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است و یا پراید ۱۱۱ از ۱۳۰ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است و طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است.

کاهش قیمت یک هفته اخیر در بین سایر خودروها نیز محسوس بوده است به طوری که در این مدت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۵۰ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به ۸۳۵ میلیون تومان رسیده است و طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است و یا ۲۰۷ اتوماتیک رینگ فولادی مدل ۹۹ از ۳۹۸ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است و طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

پربازدیدها

آخرین اخبار