عرضه اولیه

پانزدهمین شرکت تازه وارد به بازار سرمایه با عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز با نماد معاملاتی "شَکام" پس فردا (سه‌شنبه) در فرابورس انجام می‌شود.

به گزارش ایران پژواک، از پانزدهمین شرکت تازه‌وارد به بازار سرمایه در سال جاری با عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز با نماد معاملاتی "شَکام" و مختص صندوق‌های سرمایه‌گذاری، پس فردا (سه‌شنبه) در فرابورس ایران رونمایی می‌شود.

حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی هم ۱۸ میلیون سهم تعیین شده و ارسال سفارش فقط از طریق ایستگاه‌های معاملاتی نامک امکان‌پذیر خواهد بود. علاوه بر این، ۵۰ درصد از سهام خریداری شده در عرضه اولیه توسط سرمایه‌گذاران واجد شرایط تا ۱۹ روز امکان عرضه نخواهد داشت.

این واگذاری شامل ۹۰ میلیون سهم "شکام" معادل ۱۰ درصد است که با دامنه قیمت هزار و ۶۶۱ تا دو هزار و ۳۰ تومان به سرمایه‌گذاران واجد شرایط تخصیص داده خواهد شد. منظور از سرمایه‌گذاران واجد شرایط هم صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صندوق‌های مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار هستند.

همچنین مشاور عرضه، متعهد خرید و بازارگردان این عرضه هم به ترتیب کارگزاری صبا تأمین، سرمایه‌گذاری هامون صبا و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی کیان هستند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی