بورس

امروز سهامداران شرکت‌های سیمان سفید نی‌ریز، داروسازی روز دارو و ملی کشت و صنعت دامپروری پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه کارخانجات صنعتی تبرک، داروسازی تولید دارو و نفت پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش ایران پژواک، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۳ هزار و ۶۴۰ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۹۲ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷ میلیارد و ۷۴۳ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶ هزار و ۷۴۵ میلیارد تومان در بیش از ۷۷۰ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان سفید نی‌ریز، داروسازی روز دارو و ملی کشت و صنعت دامپروری پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های تراکتورسازی ایران، صنایع کاشی و سرامیک سیتا و صنعتی زر ماکارون بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۸ هزار و ۲۱۸ میلیارد تومان در ۵۰۸ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۰ واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۱ هزار و ۳۳۱ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه کارخانجات صنعتی تبرک، داروسازی تولید دارو و نفت پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تکایی ایرانیان، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و فرآرده‌های غذایی و قند چهارمحال بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی