• ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
  • کد خبر: 24599
بورس

امروز برخی از شرکت‌ها نتایج برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه خود را منتشر کردند. در این مجامع ضمن تصویب صورت‌های مالی سالیانه، میزان سود نقدی تقسیمی به سهامداران هم مشخص شد.

به گزارش ایران پژواک، امروز برخی از شرکت‌ها نتایج برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه خود را در کدال منتشر کردند. در این مجامع ضمن تصویب صورت‌های مالی سالیانه، میزان سود نقدی تقسیمی به سهامداران هم مشخص شد.

سیمان کردستان (سکرد) که مجمع خود را ۲۶ آبان برگزار کرده بود اعلام کرد به ازای هر سهم ۷ تومان سود نقدی به سهامدارانش می‌دهد. این در حالی است که این شرکت ۲۲۰ میلیاردی، در سال مالی ۹۹ به ازای هر سهم ۳۲۶ ریال سود محقق کرده بود.

سیمان شرق هم مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ۲۹ آبان برگزار کرد. در این مجمع بنا بر این شد که به هر کد بورسی به ازای هر سهم ۸۰ تومان سود نقدی اختصاص یابد. این در حالی است که سشرق در سال مالی ۹۹ به ازای هر سهم ۹۳۹ ریال سود محقق کرده بود.

دیگر شرکتی که در این هفته مجمع عمومی عادی سالیانه خود را برگزار کرد، شرکت کشت و صنعت جوین بود. این شرکت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۰ به ازای هر سهم ۲۴۲ ریال سود ساخته بود. سهامداران جوین از این میزان ۱۲ تومان را به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی