• ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۱
  • کد خبر: 6506
استقلال

نقل و انتقالات رقابت های لیگ برتر به‌ صورت رسمی از دیروز شروع شد و این برای پرسپولیسی ها به معنای باز شدن پنجره نقل و انتقالات است. نقل و انتقالاتی که برای استقلال هم مسلما پر سر و صدا خواهد بود.

به گزارش ایران پژواک، پرسپولیسی که ظرف روزهای آینده بدون دغدغه، مهدی ترابی، مهدی شریفی، مهدی شیری و سروش رفیعی که از قبل خریده بود را وارد لیست خود خواهد کرد. سعید کریمی، بازیکن سهمیه امید و محمد نادری هم از این پنجره وارد پرسپولیس می‌شوند.

بودیمیر ۱۹۳ سانتی‌متری هم احتمالاً از اردوی قطر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود، البته اگر اختلاف حساب صدهزار دلاری‌شان برطرف شود. پرسپولیس اگر جای خالی داشته باشد با یک وینگر، پرونده نقل و انتقالات خود را می‌بندد.

برانکو عجله‌ای برای اضافه کردن مهره‌های جدید ندارد، درست مثل استقلال که نمی‌خواهد با عجله خرید کند و سرش کلاه برود. استقلال سه بازیکن می‌خواهد، یک هافبک دفاعی که امید نورافکن گزینه شماره یک این منطقه است. استقلالی‌ها می‌خواهند شارلوا را مجاب کنند امید را قرضی و موقت به آن‌ها برگردانند.

گزینه یک خط جلوتر سرور جپاروف است که تا چند روز دیگر بخش دوم طلب خود را می‌گیرد و به اردوی آبی‌ها اضافه می‌شود؛ یعنی استقلالی‌ها امیدوارند این اتفاق بیفتد. نفر سوم هم یک مهاجم است؛ یک مهاجم اسم و رسم‌دار که استقلالی‌ها بیشترین وقت خود را صرف همین خرید می‌کنند تا تجربه شیرین تیام تکرار شود، نه تجربه تلخ الحاجی گرو... استقلالی‌ها می‌گویند عجله‌ای برای خرید بازیکن ندارند و ترجیح می‌دهند گزینه‌های بیشتری را مورد ارزیابی قرار بدهند و بهترین مهره را به خدمت بگیرند.

آن‌ها فصل قبل هم تیام را درست در آخرین روز نقل و انتقالات نیم‌فصل خریدند، خریدی که واقعاً جواب داد، اما به قول آرش برهانی با بی‌تدبیری مدیران سابق باشگاه، تیام رفت و دست استقلال در پوست گردو ماند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار