• ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
  • کد خبر: 7320
برانکو

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری به اتفاقاتی اشاره کرد که باعث رقم خوردن شکست تیمش در جدال با فولاد شد.

به گزارش ایران پژواک، پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ابتدای نشست خبری ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب، انتقاد خود را نسبت به شرایط میزبانی در اهواز را اعلام کرد و گفت: فارغ از نتیجه، اتفاقاتی که باعث تاخیر بازی شد و ما در حضور در رختکن با مشکل مواجه شدیم. در زمان حضور در رختکن هم با مکانی مواجه شدیم که شرایط لازم را نداشت و این شکل از میزبانی درست نبود. ما برای هواداران اهوازی و این شهر احترام زیادی قائل هستیم. ما در کمال آرامش وارد شهر شدیم اما این شکل میزبانی درست نبود. چیزهایی که در بازی اتفاق افتاد و پنالتی که رقم خورد چیزهایی بود که درست نبود. اینکه همه می گویند به پرسپولیس لطف شده به این مسائل هم نگاه کنند. ما وارد رختکنی خاموش شدیم و البته در صحنه پنالتی هم همه چیز مشخص بود.

در ادامه برانکو صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: سلام عرض می‌کنم خدمت همه دوستان. می دانستیم یک بازی سخت در انتظار ماست. همیشه برابر فولاد فارغ از جایگاه دو تیم در جدول سخت بود.

وی ادامه داد: اولین باخت ما در فصل بود. این اما چیزی نیست که ما را در اهداف مان متزلزل کند و از راه مان دور کند. ما بازی را باختیم اما چند موقعیت گل را از دست دادیم. به میزبان بابت این برد تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت شجاع و تاثیر آن در شکست تیم گفت: بله، او بازیکن استاندارد ما در دفاع میانی است و در حد تیم ملی است. طبیعی است که در اینچنین بازی‌ای غیبت بازیکنی مثل او تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: این اولین بازی نادری بود و در یک زمین سخت. از کار ایشان راضی هستم. در مورد پنالتی هم نمی خواهم نظر بدهم و باید فیلم آن را ببینم و بعد نظر بدهم.

برانکو درباره گل اول فولاد خوزستان که داور مردود اعلام کرد گفت: نمی‌دانم. داور آن را آفساید اعلام کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار