خودرو

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته با کاهش یک تا ۷ میلیون تومانی روبرو بوده است، گفت: هیجان بازار خودرو فروکش کرد.

به گزارش ایران پژواک، سعید موتمنی اظهار کرد: بازار خودرو با پشت سر گذاشتن روزهای متلاطم تقریبا آرام شده و روند قیمت‌ها کاهشی شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو افزود: مقایسه بازار خودرو در هفته جاری نشان می‌دهد، قیمت خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته با کاهش یک تا ۷ میلیون تومانی روبه رو بوده است.

وی گفت: هیجانی که در بازار از نیمه دوم بهمن تا ۴ اسفندماه به وجود آمده بود فروکش کرده و بازار در حال حرکت به سمت تعادل است.

موتمنی ادامه داد: یکی از دلایل کاهش قیمت، افزایش عرضه خودرو از سوی خودروسازان است که نسبت گذشته افزایش یافته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو افزود: همچنین فروش فوری خودرو توسط خودروسازان نیز توانست بر بازار تاثیر بگذارد و قیمت‌ها را کاهش دهد.

وی ادامه داد: خریداران در انتظار کاهش بیشتر قیمت هستند و در حال حاضر خرید و فروش بسیار کم شده است و بسیاری هم معتقدند در صورت فروش قادر به جایگزین کردن نیستند.

موتمنی با بیان اینکه بازار خودروهای وارداتی نیز با کاهش قیمت مواجه شده است، تصریح کرد: سانتافه، مزدا، سراتو از جمله خودروهایی هستند که با کاهش قیمت مواجه شدند.

انتهای پیام

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • کمال FR ۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
    0 0
    عجب رویی دارید سانتافه ای که ۲۴۰ م ت بدر حالا ۷۰۰م ت رساندید ۷ م ت کاهش دادید ۲۰۷ را که ۴۶ بود به ۱۱۵ م ت رساندید حالا ۳ م ت پایین آوردید باید این ملت قدردان شماها باشند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

پربازدیدها

آخرین اخبار