• ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
  • کد خبر: 8546
پرسپولیس

سرمربی کروات سرخپوشان در دیدار برابر سایپا با تغییراتی بزرگ تیمش را به میدان فرستاده است.

به گزارش ایران پژواک، خستگی ناشی از فشار بازی‌های پیاپی باعث شده تا برانکو برای دیدار با سایپا که از اهمیت زیادی برای سرخپوشان با توجه به شرایط جدول برخوردار است، ترکیب تیمش را با تغییرات زیادی به میدان بفرستد.

طبق اعلام کادرفنی و بعد از جلسه فنی پیش از دیدار با شاگردان علی دایی، سرمربی سرخپوشان ترکیب تیمش را به این شکل تعیین کرده است:
علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، سروش رفیعی، مهدی شریفی، علی علیپور و ماریو بودیمیر

علیرضا بیرانوند همانند دیدارهای اخیر در ترکیب اصلی حاضر شده است و خط دفاعی پرسپولیس با غیبت و نیمکت نشینی مهدی شیری، با حضور سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری و سیامک نعمتی برابر حریف قرار خواهند گرفت.

نکته جالب توجه بازگشت سیامک نعمتی به خط دفاعی و حضور در سمت راست است. این در حالی است که نعمتی در دیدارهای اخیر در فاز تهاجمی تیم نقش پررنگی ایفا کرده بود.
با غیبت احمد نوراللهی که در این بازی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیست، خط میانی پرسپولیس با حضور کمال کامیابی نیا، بشار رسن، سروش رفیعی و مهدی شریفی حاضر خواهد شد. مهدی شیری بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی به ترکیب اصلی بازگشته است و سروش رفیعی نیز که فرصت کمی برای خودنمایی داشته، اکنون مقابل تیم دایی این فرصت به او داده شده و باید دید قادر به سود بردن از آن خواهد بود یا خیر.

در خط تهاجمی نیز علی علیپور که اکنون شانس فرار از جمع مدعیان آقای گلی را داراست، در کنار ماریو بودیمیر قرار گرفته است و باید دید در این دیدار حساس قادر به ثمر نشاندن موقعیت های تیم خواهند بود یا خیر.

دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا از ساعت 19 امروز و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدها

آخرین اخبار