• ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۵
  • کد خبر: 9084
برانکو

سرمربی کروات تیم پرسپولیس معتقد است تیمش خیلی بهتر از ماشین سازی کار کرده ولی از دست دادن موقعیت ها، باعث شده قهرمانی این تیم در چندین بازی به تعویق بیفتد.

به گزارش ایران پژواک، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی تیمش مقابل ماشین سازی در نشست خبری گفت: همانطور که قبلا هم گفته ام قهرمانی لیگ با آخرین سوت داور در آخرین بازی معلوم می شود و همین هم می شود. امروز از فرصت ها استفاده نکردیم که قهرمانی را مسجل کنیم. اما هیچ ایرادی از بازیکنانم نمی توانم بگیرم و تشکر می کنم به خاطر تلاش آنها. به خاطر هواداران که عالی بودند و از ما حمایت کردند، متاسفم که امروز نتوانستیم با هم قهرمانی را جشن بگیریم. طبیعی است بازی با پارس پیش رو است و در آن بازی قهرمانی معلوم می شود. در بازی امروز تسلط کامل داشتیم. ماشین سازی یک ضربه به دروازه داشت و گل شد. ما ۱۹ شوت زدیم و ۷۰ درصد مالکیت داشتیم اما فوتبال است و همیشه بهترین ها برنده نمی شوند.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره خستگی بازیکنان تیمش و تساوی های پیاپی این تیم گفت: بله موافقم، برنامه خیلی فشرده و سخت بود. ذوب آهن ، سپاهان، ماشین و تراکتور. از لحاظ نتیجه این بازی ها را خوب بازی کردیم و با یک برد شاید از خیلی وقت پیش قهرمانی ما مسجل می شد. برد امروز هم می توانست این کار را برایمان بکند. ما موقعیت های زیادی از دست می دهیم و این مشکل ما است.

وی در پاسخ به انتقاد یک خبرنگار از عملکرد ماریو بودیمیر گفت: بله بودیمیر را آوردیم که گل بزند اما متاسفانه با مصدومیت ها نتوانست در همه بازی ها شرکت کند. اما امروز پنالتی را گرفت و یکی دو موقعیت مشابه دیگر هم بود که داور سوت نزد. باید فیلم را دید و به این سادگی نیست که یک شبه همه چیز سر جایش بیاید. تیم ما با او و بدون او خیلی متفاوت است. او یک سال دیگر قرارداد دارد و قاعدتا باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

برانکو درباره اعتراضات سرمربی و مدیرعامل ماشین سازی به عملکرد داور بازی گفت: خواهش می کنم که فیلم را ببینید. چیزهایی که من از بازیکنان شنیدم، یک پنالتی نبود و ۳ تا پنالتی باید برای ما می گرفتند. به همین دلیل علاقه دارم دوباره بازی را ببینم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چقدر شرایط حال حاضر این تیم با سال ۹۵ که قهرمانی از دست رفت شباهت دارد، اظهار داشت: الان موقعیت خیلی بهتر است. علی رغم اینکه سپاهان تفاضل بهتری دارد. البته طبیعی است که ما برای برد می رویم ولی یک امتیاز هم برای ما می تواند کافی باشد. کار در بازی آخر سخت است ولی فوتبال همین است و هیچ چیزی آسان نیست.

او در پاسخ به این سوال که آیا خستگی باعث عملکرد دور از انتظار علیپور نشده، گفت: بله طبیعی است که خستگی تا مقداری هست اما علیپور امروز خیلی خوب بود. نمی شود انتظار داشت که تمام مدت ۱۰ بازیکن در محوطه حریف باشد و موثر عمل کنند. عالیشاه  هم مهاجم نیست، بلکه هافبک است. او مقابل تراکتور و پاختاکور به عنوان مهاجم بازی کرد اما این پست اصلی او نیست.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

پربازدیدها

آخرین اخبار