• ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
  • کد خبر: 9118
پرسپولیس

پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود دو مدافع داخلی را که در فصل جاری درخشیدند مد نظر دارد.

به گزارش ایران پژواک، خط دفاعی پرسپولیس در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و بدون شک اصلی ترین دلیل نمایش خوب این تیم و صدرنشینی بوده است.

پرسپولیس در دور برگشت برابر تیم های مدعی استقلال، سپاهان، ذوب آهن و پدیده دروازه خود را بسته نگه داشت و برابر تراکتور سازی هم تنها یک گل دریافت کرد.

سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده دو مدافع پرسپولیس با تعصب بسیار بالایی بازی می کنند. هر دو بازیکن روی ضربات هوایی از تبحر بسیار بالایی برخوردار هستند و کمتر مهاجمی می تواند روی سر آنها ضربه بزند.

با توجه به اینکه سید جلال به سالهای پایانی فوتبال خود نزدیک شده و احتمال آسیب دیدگی ها او در فصل بعد زیاد می شود و از طرف دیگر هم سبک بازی شجاع و اعتراض های زیادی او باعث می شود که بازی های زیادی را از دست دهد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی حتما به تغییرات در خط دفاعی خود نیاز دارد.

پرسپولیس مدافع وسط جذب خواهد کرد. با توجه به اینکه جذب بازیکنان خارجی هزینه زیادی روی دست باشگاه می گذارد به احتمال خیلی زیاد برانکو به گزینه های داخلی روی می آورد.

محمد حسین کنعانی زاده گان و محمد حسین مرادمند از بهترین های لیگ ایران در فصل جاری بوده اند. سبک بازی این دو بازیکن به سرخ پوشان پایتخت بسیار نزدیک است. مرادمند که محصول آکادمی سپاهان است در زدن ضربات سر تبحر بسیار بالایی دارد و یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت پدیده در فصل جاری بوده است.

او در نیم فصل دوم هم مورد توجه پرسپولیس بود اما پدیده اجازه جدایی را به این بازیکن نداد.

او ما محمد حسین کنعانی زاده گان هم مدتها است که مورد توجه پرسپولیس است. او پیش از اینکه راهی استقلال شود با پرسپولیس قرارداد داخلی بست و همین باعث شد تا مورد انتقادهای زیادی قرار گیرد.

کنعانی زاده گان روزهای بسیار تلخی را با استقلال سپری کرد. او در رده های پایه پرسپولیس بازی کرده است و اظهار نظرهایش نشان می دهد که دوست دارد راهی پرسپولیس شود. او تنها بازیکن ملی پوش ماشین سازی در دوران کی روش بود و سبک بازی اش بسیار به پرسپولیس نزدیک است و به احتمال خیلی زیاد او هم از گزینه های اصلی تقویت خط دفاعی سرخ پوشن در تابستان باشد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدها

آخرین اخبار