• ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
  • کد خبر: 9295
کنعانی زادگان

سرانجام بعد از کش و قوس های زیادی برانکو توانست با مدافع مورد علاقه اش در خط دفاعی به توافق برسد.

به گزارش ایران پژواک، پرسپولیس یکی از تیم های خواهد بود که در فصل نقل و انتقالات تابستانی بازیکن جذب خواهد کرد.

سرخ پوشان در خط دفاعی خود هر چند که آماری خیره کننده از خود به جای گذاشتند اما به جذب بازیکن جدید نیاز دارند.

برانکو به عنوان سرمربی تیم خیلی زود متوجه نیازهای تیمش شده است.

محمد حسین کنعانی زاده گان گزینه مورد نظر برانکو برای تقویت خط دفاعی پرسپولیس است. این بازیکن مدتها است که مورد توجه برانکو است و حتی قبل از آنکه راهی استقلال شود با سرخ پوشان هم به توافق رسید اما به یکباره سر از استقلال درآورد که البته تجربه بسیار بدی برای این بازیکن بود و روزهای کابوس واری را در آبی پوشان پشت سر گذاشت.

کنعانی زاده گان بعد از جدایی از استقلال رفته رفته به روزهای اوج خود برگشت. پیوستن به ماشین سازی برای این بازیکن بسیار خوب بود و حتی کارلوس کی روش او را به جام ملت های آسیا برد و اگر مصدومیت بد هم نبود در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی می کرد.

این مدافع بلند بالا بارها اعتراف کرده که یک پرسپولیسی بوده و پیوستنش به استقلال اشتباه بزرگ زندگی او بوده است. او با ماشین سازی به روزهای اوجش برگشت و الان مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

خبر خوب برای پرسپولیس اینکه قرارداد کنعانی زاده گان با ماشین سازی به پایان رسیده و او بازیکن آزاد است و به همین خاطر علاقه اش به پرسپولیس و علاقه برانکو هم به جذب او باعث شده تا از همین الان او را خرید نخست سرخ پوشان بدانیم.

این مدافع بلند بالا با توجه به اینکه سید جلال به روزهای پایانی فوتبالش نزدیک شده است می تواند زوج بسیار خوبی برای شجاع خلیل زاده در خط دفاعی سرخ پوشان باشد. او ضربات سر را به خوبی می زند و خط دفاعی پرسپولیس بلند قدتر از قبل خواهد شد و با او دیگر نگران مهاجمان بلند قد نخواهد شد.

تنها مشکلی که این بازیکن دارد این است که زیاد اهل حاشیه و جنجال است و با شناختی که از برانکو داریم باید گفت که این مربی کروات خیلی خوب راه کار کردن با بازیکنان پرحاشیه را بلد است و از این حیث سرخ پوشان نگرانی  نخواهند داشت.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

پربازدیدها

آخرین اخبار