• ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
  • کد خبر: 9715
فرشاد محمدی مهر

هافبک استقلال به شدت از فصلی که در این تیم سپری کرد دلخور است و اعتقاد دارد به حقش در این تیم نرسیده است.

به گزارش ایران پژواک، فرشاد محمدی مهر اول فصل حضور ثابتی در ترکیب استقلال داشت، اما با وجود نمایش‌های مناسب رفته رفته از ترکیب آبی‌ها دور شد و در نیم فصل دوم به او بازی نرسید.

محمدی مهر حرف‌های جالبی در مورد فصلی که پشت سر گذاشت به زبان آورد که در ادامه آن را می‌خوانید:

چطور شد در نیم فصل دوم اصلا به تو بازی نرسید؟
بازی صنعت نفت را خیلی خوب بازی کردم و یکی از بهترین بازیکنان زمین بودم. بعد از این بازی شفر گفت بازی بعدی را به خاطر تیم ملی بیرون هستی، ولی بازی‌های بعد بازی می‌کنی، بازی با پدیده گفت این بازی هم بازی نکن، ولی تو بازیکن آینده هستی و فقط یک امسال را طاقت بیاور، بعد از آن نفر اول پست دفاع راست استقلال می‌شوی.

چرا در نیم فصل اول تصمیم به جدایی نگرفتی؟
بعد از این که تیم از اردوی نیم فصل که در ترکیه بود برگشت، من و میثم تیموری او را نگه داشتیم تا صحبت کنیم، یک دقیقه ایستاد بعد که جوابی در مورد نیمکت نشینی مان نداشت، رفت. نیم فصل که تمام شد مدیر برنامه ام را فرستادم که جدا شوم، چون می‌دانستم همین شرایط در نیم فصل دوم هم وجود دارد. شفر گفت اتفاق‌هایی که در نیم فصل افتاد هرگز اتفاق نمی‌افتد و شرایطش فرق می‌کند و من فرشاد را قبول دارم. نیم فصل دوم با بازی برابر پیکان شروع شد، اما او من را در لیست ۱۸ نفره نگذاشت. من پیش بینی کرده بودم این شرایط پیش می‌آید و به همین دلیل هم می‌خواستم جدا شوم، حتی گفتم من را به صورت قرضی به تیم دیگری بدهید.

از نمایش خودت در استقلال راضی هستی؟
من در ابتدای فصل بازی می‌کردم و حتی شفر در دو کنفرانس اول فصل گفت بهترین خریدهای من باقری و فرشاد هستند. اول فصل کل تیم خوب نبود، ولی من را اولین نفر از ترکیب بیرون می‌آورد و این برای من ناراحت کننده بود.

در کل برخورد شفر با تو چطور بود؟
او در نیم فصل دوم خیلی بد برخورد می‌کرد و حتی به زور جواب سلام ما را می‌داد. من را می‌فرستاد پشت دروازه خیلی وقت ها، بعد می‌گفت او باید در تمرین خوب باشد. کسی که پشت دروازه است چطور باید خود را نشان بدهد؟ یک بازیکن اول فصل در ترکیب اصلی بوده، بعد نیمکت نشین شده، بعد از آن حتی نامش در لیست ۱۸ نفره هم قرار نمی‌گیرد، حتی در تمرین گروهی هم حضور ندارد، آیا برای این بازیکن روحیه می‌ماند؟ من در ۱۲ بازی حتی نامم در لیست ۱۸ نفره هم قرار نداشت.

خیلی‌ها می‌گویند تو و روح الله باقری، چون اعتراض نمی‌کردید خیلی راحت از لیست ۱۸ نفره خط می‌خوردید.
من کلا همینطوری هستم. حرفی ندارم بزنم، ولی دلیل نیمکت نشینی برایم واضح نبود، نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتاد. یک بار شب دربی رفت شفر من را به رستوران برد و با من صحبت کرد، آن زمان من ۴ ماه نیمکت نشین بودم. یک ساعت صحبت کرد و گفت من در مورد تو اشتباه کردم و باید بازی می‌کردی، گفت تو نگران نباش و گفت بازیکن آینده تیم هستی، دلت را با تیم یکی کن و حقت را می‌گیری. دربی تمام شد و، چون نتیجه مناسب بود ما را تحویل نمی‌گرفت. شفر زمان‌هایی که تیمش خوب نتیجه می‌گرفت اصلا رابطه خوبی با بازیکنان نیمکت نشین نداشت.

آخر فهمیدی چرا به یکباره نیمکت نشین شدی؟
هیچ وقت نفهمیدم. بازیکنان می‌گفتند شاید چیزی در مورد شفر گفته‌ای در حالی که من حرفی نمی‌زدم، می‌رفتم سر تمرین و بعد از تمرین به خانه ام می‌رفتم. روزهای قبل از بازی بعضی از مواقع می‌گفتند هتل نیایید و حتی اجازه نمی‌دادند در تمرین عرق گیری روز قبل از بازی شرکت کنیم. من که بازیکن ۱۵ سال نبودم و این مسائل ناراحتم می‌کرد. بعضی وقت‌ها لباس هتلی با خودمان نمی‌آوردیم، چون می‌دانستیم در لیست نیستیم، این را از برخوردهایی که با ما می‌شد مطمئن بودیم.

آیا کسی در ترکیب استقلال دخالت می‌کرد؟
من نظری در این باره ندارم و حرف نزنم بهتر است.

در استقلال می‌مانی؟
من قرارداد دارم و به قراردادم پایبند هستم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار