• ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
  • کد خبر: 9879
کامران منزوی

عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: ما اگر نتوانیم پول را به پرو پییچ پرداخت کنیم قطعاً ۶ امتیاز از استقلال کسر می‌شود و فصل را با منفی ۶ امتیاز آغاز می‌کنیم.

به گزارش ایران پژواک، حدود یک ماه قبل خبرورزشی در گزارشی ویژه نوشت احتمال کسر امتیاز از استقلال وجود دارد. خبر را از یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال گرفته بودیم. او تأیید کرد بحث محرومیت استقلال از نقل و انتقالات فقط یک بخش از جریمه است؛ بخش دیگر همین کسر امتیاز از آبی‌هاست. آن روزها امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال نسبت به خبری که در خبرورزشی منتشر شد موضع‌گیری کرد. او در مصاحبه‌ای به تکذیب این گزارش پرداخت. کامران منزوی عضو هیئت‌مدیره هم بعدها اعلام کرد امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه به دنبال حل مشکل است و از این بابت نگرانی وجود ندارد. حالا، اما حرف‌های استقلالی‌ها کاملاً فرق کرده. آن‌ها دست به دامن دولت شده‌اند تا هر طور شده مشکل پرداختی به پروپییچ را حل کنند. یکی از مسئولان فدراسیون در این باره می‌گوید: «استقلال می‌توانست با ۳۰ هزار دلار مشکل را حل کند ولی اجازه داد این بازیکن شکایت کند تا حالا با جریمه‌ای نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار روبه‌رو شود. آن‌ها این پول را ندهند مشکلات زیادی خواهند داشت.»

با کامران منزوی هم در این باره صحبت کردیم. عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در این باره به خبرورزشی گفت: «ما اگر نتوانیم پول را به پروپییچ پرداخت کنیم قطعاً ۶ امتیاز از استقلال کسر می‌شود و فصل را با منفی ۶ امتیاز آغاز می‌کنیم. همین‌طور با محرومیت از نقل و انتقالات و حذف از آسیا روبه‌رو می‌شویم. بحث کاملاً جدی است.»

او، اما گفته بود فیفا پول را می‌دهد و هواداران نگران نباشند. حالا چرا حرف دیگری می‌زند؟ «خب فیفا به ما بدهکار است. من آن موقع این حرف را زدم. گفتم آن‌ها باید این پول را پرداخت کنند. مسئله این است که یکی باید جلو برود و پول ما را از فیفا بگیرد تا به این بازیکن پرداخت کنیم. الان وزارت ورزش که نمی‌تواند کاری کند. آن‌ها دولتی هستند. فدراسیون فوتبال هم نتوانسته پول استقلال را از فیفا بگیرد. الان مشکل تحریم داریم و اگر پول واریز شود، بلوکه خواهد شد. آقای تاج به ما گفته بود ان‌شاءا... پول را از فیفا می‌گیرد. آقای فتحی مدیرعامل باشگاه هم در ۲۰ روز گذشته مدام پیگیر مسئله بوده. مدام به او گفته بودند ان‌شاءا... درست می‌شود ولی تا این لحظه مشکلی حل نشده و به خاطر همین همه در استقلال دلهره گرفته‌ایم. توقع ما از وزیر خارجه این است که وارد ماجرا شود و مشکل استقلال را هم مثل پرسپولیس حل کند.»

ولی چرا وزارت خارجه؟ منزوی جواب داد: «من در خبرها خواندم سفیر ایران در کرواسی ۴ بار برای مذاکره با برانکو به دیدار او رفته بود. وقتی سفیر ایران برای پرسپولیس این کار را می‌کند توقع ما هم این است که برای استقلال هم گامی بردارند. الان پای آبروی ایران وسط است. کسر امتیاز از استقلال و محرومیت از آسیا اتفاق بدی است که برای باشگاه خواهد افتاد و برای کشورمان خوب نیست.»

سؤال آخرمان از منزوی درباره پژمان منتظری است؛ بازیکنی که جواب تماس‌هایش را نمی‌دهد. منزوی در این باره گفت: «راستش من پژمان را ندیدم که با او درباره تمدید قرارداد صحبت کنم. چند بار تماس گرفت. مرتب هم برایش پیام فرستادم ولی هیچ کدام از آن‌ها را پاسخ نداده است.»

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار