• ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
  • کد خبر: 8117
امیرحسین فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با دیپلماسی پشت پرده و عزم جدی درون باشگاه و سایر ارکان ورزش توانستیم برای استقلال در آسیا مجوز بگیریم.

به گزارش ایران پژواک، امیرحسین فتحی در روز کاری آخر سال در گفتگو با سایت باشگاه استقلال صحبت کرد. وی در ابتدا گفت: از ابتدای فصل فوتبال به خانواده بزرگ استقلال وارد شدم و باعث بسیار خوشحالی و خوشبختی بنده است که در کنار عزیزان استقلال هستم. باشگاهی که بیش از ۴۰ سال طرفدار آن بودم و با خوشی‌های آن خوشحال و با شکست غمگین شدم و باعث افتخار است که کنار هواداران هستم و امیدوارم توانسته باشم آن‌ها را خوشحال کنم. اوایل حضورم کار سخت بود، اما با کمک کادرفنی و بازیکنان و هواداران روزهای خوب بسازیم و امیدوارم به جاهای بالاتر با کمک هواداران و خداوند بزرگ برسیم.

مدیرعامل استقلال در مورد گرفتن مجوز ازای اف سی در سالی که گذشت، ادامه داد: هنوز ناگفته‌هایی دارم که باز نکردم. روزهای سختی برای من هست. کنفدراسیون فوتبال آسیا و دوستان فدراسیون می‌دانند که اعلام کردند که استقلال از آسیا حذف شده است. ما جلسات زیادی داشتیم که حدود ۱۰ ساعت بود. دوستان باز قانع نشده بودند و در تهران جلسات متعدد داشتیم و واقعا جا دارد از شخص وزیر محترم و معاونین و آقای افشین داوری و دوستان در فدراسیون فوتبال تشکر ویژه داشته باشم. ناگفته‌های بسیاری است و یک کار ناممکن باتلاش جمعی ممکن شد. با دیپلماسی پشت پرده و عزم جدی درون باشگاه و با همکاران داخل باشگاه جلسات متمادی داشتیم.

فتحی ادامه داد: تشکر می‌کنم از دوستان که کمک کردند تا مجوز بگیریم و خوان بزرگی بود که با عزم دسته جمعی و ملی از وزارت ورزش و فدراسیون و باشگاه انجام شد و امیدوارم در سال آتی این مشکلات را نداشته باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا دوست دارد به بخشی از مشکلات استقلال برای گرفتن مجوز اشاره کند گفت: اجازه بدهید در پایان سال کام هواداران را تلخ نکنیم. ناگفته‌ها جاهایی است که دوستان ما حتی از یک ریال هم نمی‌گذشتند. عزیزانی بودند که نمی‌خواهم اسم بیاورم، ولی لطف کردند و حتی دو سوم طلب خود را بخشیدند. یکی از این عزیزان که دو سوم طلبش را بخشیده بود می‌گفت: اگر حس می‌کنید عزیز دیگری این پول را نیاز دارد من باز هم این چک را به شما تقدیم می‌کنم. اینجا بود که خستگی از تن ما در می‌رفت.

وی ادامه داد: به هر حال متقابلا زمان‌هایی بود که یک نیمه شب می‌نشستیم و شاید موقعیت برخی طلبکاران به آن‌ها این اجازه را نمی‌داد که با همراه باشد. مار کار مشکلی داشتیم و کنفدراسیون رسما اعلام کرده بود که کار استقلال نشدنی است. آقای ساکت به من گفت که به کنفدراسیون فوتبال آسیا برو، چون گفتند کار استقلال نشدنی است. به هر حال روزهای استقلال بسیار سخت و طاق فرسا بود که پشت سر گذاشتیم.

فتحی در خصوص روزهای سخت استقلال در سال جدید گفت:سال بسیار تعیین کننده‌ای داریم و تا آخر اردیبهشت فصل تمام می‌شود. پرسپولیس، ذوب آهن و ... در آسیا می‌جنگند و ما هم به همراه آن‌ها فشردگی را تحمل می‌کنیم. استقلال تقریبا به هماهنگی خوبی رسیده و کادر فنی بر کار سوار شده و جا دارد از همه تشکر کنم. امیدواریم به لطف خدا روزهای خوبی را ببینیم و شروع سال جدید با برد دربی توام شود و سپس در آسیا بازی‌های درخشان داشته باشیم و در نهایت امید دارم جام قهرمانی را در پایان اردیبهشت به هواداران تقدیم کنیم.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: جا دارد از هواداران تشکر کنم، چون با این شرایط اقتصادی از ما حمایت می‌کنند. من شرمنده آن‌ها می‌شوم که با این عدم امکانات به ما کمک می‌کنند و از آن‌ها می‌خواهند دستشان همچنان روی سر استقلال باشد. استقلال در این هفتاد و چند سال هر چه داشته مدیون این هواداران است. من از آن‌ها می‌خواهم به تیم کمک کنند و من هم قول می‌دهم همه برای این هواداران تلاش کنند. جا دارد از همکارانم در باشگاه، معاونان، سرپرستی و .. تشکر کنم و به روح همه درگذشتگان خانواده استقلال، حجازی، پورحیدری، مظلومی، احدی، جدیکار، دانایی فر و ... صلوات می‌فرستم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی