• ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  • کد خبر: 10622
حسین علی

بعد از دور شدن صفا هادی از استقلال در روزهای اخیر خبرهایی درباره علاقه این باشگاه به یک هافبک دیگر از تیم ملی عراق به گوش می رسد؛ خبرهایی که مشخص شدند فراتر از شایعات نقل و انتقالاتی هستند.

به گزارش ایران پژواک، استقلال برای تکمیل تیمش به دنبال جذب یک هافبک است؛ آن ها ابتدا صفا هادی را می خواستند اما وقتی الزورا و چند رقیب جدید برسر راه این باشگاه قرار گرفتند، آن ها سراغ یک هافبک دیگر از تیم ملی عراق رفته اند. حسین علی هافبک و وینگر ۲۲ ساله تیم ملی عراق حالا مورد توجه استقلال قرار گرفته است و می تواند یک گزینه نزدیک به انجام باشد.

یک کانال خبری امروز درباره حسین علی این خبر را منتشر کرد که این بازیکن تیم ملی عراق مذاکراتش با تیم الشحانیه قطر دچار مشکل شده است؛ دلیل این موضوع هم ورود استقلال به جمع مشتریان این بازیکن است.

براساس این خبر مذاکرات حسین علی و الشحانیه قطر از وقتی استقلال هم وارد این پروژه شده متوقف شده یا به تعبیری به بن بست رسیده است. با این وجود استقلال برای جذب این هافبک عراقی یکی دو مانع دیگر هنوز سر راه دارد.

 الشحانیه می تواند رقیب قدرتمند و از نظر مالی قوی تری باشد اما الزورا همیشه یک رقیب جدی برای همه تیم ها در جذب بازیکنان عراقی است. حسین علی اگر با استقلال یا الشحانیه به توافق نرسد به احتمال زیاد فصل آینده در الزورا بازی خواهد کرد.

بازیکن فصل گذشته تیم باشگاهی القطر که در رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ یکی از جوان هایی بود که در کنار صفا هادی، بشار رسن، طارق همام و مهند علی در این مسابقات مورد توجه گرفت ۸ بازی ملی در کارنامه اش دارد.حسین علی الساعدی که در قطر او را حسین جاسم می نامیدند فصل گذشته در رقابت های لیگ ستارگان و در ترکیب القطر در ۲۱ بازی ۳ گل به ثمر رساند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی