• ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
  • کد خبر: 10630
پرسپولیس

از اینکه باشگاه پرسپولیس با مادیبو مایگا مهاجم اهل کشور مالی برای عقد قرارداد به دلیل عدم موفقیت این بازیکن در تست‌های پزشکی به توافق نرسید، حالا مسئولان این باشگاه به دنبال جذب مهاجم دیگری رفته‌اند.

به گزارش ایران پژواک، در روزهای گذشته شایعات و اسامی زیادی برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شد، اما این اسامی هیچ‌کدام مورد تایید باشگاه نیست.

همچنین به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس تا فردا (چهارشنبه) تکلیف مهاجم جدید این تیم را مشخص می‌کند.

از طرف دیگر شماره ۷۷ در نقش مایگا در تمرینات پرسپولیس حضور دارد.

فرشاد احمدزاده وینگر تیم فوتبال پرسپولیس باوجود قد و قامت کوتاه، نقش سرزنی را به خوبی ایفا می‌کند.

 سرخپوشان پایتخت در حالی به روزهای آغازین لیگ برتر نزدیک می‌شوند که هنوز مهاجم مدنظر گابریل کالدرون را جذب نکرده اند. مایگا مهاجم مالیایی که برای مذاکره و عقد قرارداد به تهران آمده بود نیز نتوانست در تست های پزشکی موفق شود و به همین خاطر دیپورت شد تا جای خالی یک سرزن در تیم کالدرون همچنان مشهود باشد.

اما با این وجود در فهرست قرمزپوشان بازیکنان سرزنی وجود دارند. فارغ از علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس، فرشاد احمدزاده هم توانایی قابل توجهی در پرش و ضربه سر دارد. به شکلی که تا مدت ها گل های این بازیکن برای پرسپولیس با ضربه سر به ثمر می‌رسید.

او که اکنون شماره ۷۷ را بر تن دارد امیدوار است تا در شرایطی که تیم پرسپولیس هافبک های زیادی را دارد، بتواند با همین ویژگی های خاص خود را به ترکیب اصلی وارد کند، همانطور که در تیم برانکو نیز این کار را کرد.

او در تمرینات تلاش زیادی را انجام می‌دهد و به خصوص در ضربات ایستگاهی سعی می‌کند تا اثرگذار ظاهر شود. احمدزاده در تمرین اخیر پرسپولیس نیز عملکرد خوبی داشت و باید دید نظر کالدرون راجع به او چه خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی