• ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  • کد خبر: 10895
استراماچونی

آندره‌آ استراماچونی طی روزهای گذشته به شدت از پاره‌ای مشکلات عصبانی شد و حتی شایعاتی در مورد جدایی احتمالی‌اش از استقلال بر سر زبان‌ها افتاده بود.

به گزارش ایران پژواک، اگرچه مواردی، چون نظم و ترتیب، شکل یارگیری و... جزو موارد مطروحه در مورد عوامل دلخوری مربی ایتالیایی مطرح شده است، ولی شنیدیم طبق روال عادی برنامه، بحث‌های مالی نیز در رخ دادن ماجراهای اخیر فوق‌العاده نقش‌آفرینی کرده است. هر چند مدیران باشگاه این مسئله را تأیید نمی‌کنند، ولی استراماچونی نگران آن است که مبادا چک‌های داده شده به بازیکنان سر موعد نقد نشود و آن وقت ماجرای نارضایتی و اعتصابات فصل قبل تکرار شود.

از سوی دیگر بحث طلب خودش هم مطرح است، ولی عوامل باشگاه به مرد ایتالیایی دو نکته را به طور جدی گوشزد کرده‌اند و به او گفته‌اند خیالش از بابت آن‌ها راحت باشد. اول در مورد دستمزد خود استراماچونی که استقلال ظاهراً چیزی از برنامه عقب نیست، ولی مدیران وعده داده‌اند که قبل از شروع فصل احتمالاً قسمتی از آن را می‌پردازند. از سوی دیگر به استراماچونی تأکید شده است باشگاه نهایت تلاش خودش را به کار بسته تا بتواند چک‌های مدت‌دار اعطا شده به بازیکنان را زودتر از موعد نقد کند و روحیه تیم را به این شکل ارتقا ببخشد. کاری که البته هنوز انجام نشده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی