• ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
  • کد خبر: 11131
دیاباته

استقلال این روزها به رغم ادعای بعضی از مدیران باشگاه اوضاع چندان آرامی نداشته و اتفاقاتی در این تیم رخ می‌دهد که تداوم آن در آینده قطعاً می‌تواند باعث برهم خوردن آرامش تیم شود.

به گزارش ایران پژواک، جالب است بدانید قبل از دعوای شامگاه دوشنبه، اتفاقات دیگری هم رخ داده است که از نظرها پنهان ماند. ظاهراً پس از پایان مسابقه با فولاد، شیخ دیاباته که به واسطه نمایش ضعیف مقابل جنوبی‌ها به شدت ناراحت است، با اعصابی خراب تمرین می‌کند و جواب همبازیانش را به تندی می‌دهد.

این بازیکن در برخی اوقات تمرین هنگامی که از طرف همبازیانش بابت پاس ندادن مورد شماتت واقع می‌شود، با کلمات عجیبی جواب می‌دهد که باعث ناراحتی استقلالی‌ها شده است. برای مثال یکی، دو نفر از آبی‌ها به شدت از او ناراحتند و می‌گویند وقتی به شیخ می‌گوییم چرا در بازی دستگرمی پاس نمی‌دهی؟ خیلی راحت در چشم ما نگاه می‌کند و می‌گوید: «شما خفه شو، خودم می‌دانم دارم چه کار می‌کنم.»

استقلالی‌ها به شدت از شیخ دلخورند و می‌گویند اگر آندره‌آ استراماچونی با او برخورد نکند، طی روزهای آینده کار می‌تواند به برخورد فیزیکی کشیده شود، چون (به زعم آنها) حرمت گذاشتن و مهمان‌نوازی هم حدی دارد. جالب اینکه یکی از بازیکنان استقلال دیروز پس از پایان تمرین به شدت از این فضا دلخور بود و در داخل رختکن به همبازیانش گفته: این دیاباته گول هیکلش را خورده و فکر می‌کند کار به همین راحتی است که بیاید ایران، پول بگیرد، مربی حامی‌اش باشد و فحش هم بدهد. اگر این‌طوری ادامه بدهد، خیی زود می‌فهمد بی‌خود روی هیکلش حساب باز کرده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی