• ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
  • کد خبر: 11557
باندراس

آنتونیو باندراس، بازیگر سرشناس که پس از بستری شدن به دلیل سکته قلبی، با فیلم «درد و افتخار» دوباره به سینما بازگشته، تاکید کرد در این اثر تازه پدرو آلمادوار، آنتونیو باندراس شناخته شده قبلی را کشته است.

به گزارش ایران پژواک، در حالی که پدرو آلمادوار، همین هفته ۷۰ ساله می‌شود، در جشنواره فیلم نیویورک با نمایش جدیدترین فیلمش با نام «درد و افتخار»، با مخاطبان صحبت کرد.

او در همچنین در گفت‌وگو با ورایتی پیش از شروع نمایش شخصی‌ترین فیلمش تا به امروز، یادآوری کرد: «اینجا حس می‌کنم در خانه هستم. انگار در جشنواره‌های فیلم به دنیا آمده‌ام. این بخشی از وجود من است.»

این کارگردان که دوازدهمین فیلمش را در جشنواره فیلم نیویورک روی صحنه می‌برد، از لذت کار کردن با آنتونیو باندراس صحبت کرد و گفت این یک موهبت است که با این بازیگر کار می‌کند و تاکید کرد که رابطه بسیار نزدیکی با هم دارند.

این دو که به عنوان فیلمساز و بازیگر تا کنون با هم در هشت فیلم همراهی کرده‌اند، پس از سکته قلبی باندارس در سال ۲۰۱۷، قوی‌تر از همیشه در کنار هم هستند.

باندراس توضیح داد که به خطر افتادن سلامت جسمی‌اش، برایش نقطه عطفی بود و موجب شد تا زندگی هر دو آنها به نوعی مورد رحمت واقع شود.

او از وقتی گفت که در بیمارستان بستری بود و افزود: «وقتی پدرو به من زنگ زد، می‌دانست که در من تغییری به وجود آمده و گفت خیلی خوشحال می‌شود اگر همین تغییر را برای نشان دادن شخصیت فیلم هم به کار بگیرم. او به من تاکید کرد حس‌ام را پنهان نکنم و من دقیقا می‌دانستم او دارد درباره چه چیزی حرف می‌زند. او دری را برای من باز کرد که بتوانم خودم را کاملا به روشی دیگر روی پرده بزرگ ببینم.»

این بازیگر افزود: «به شیوه‌ای استعاری من این فرصت را یافتم تا با این فیلم آنتونیو باندراس را بکشم، آنتونیو باندراسی که همه او را می‌شناختند.»

باندراس که با این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن شد، انتظار می‌رود در فصل جوایز سینمایی این موفقیت را بیشتر هم بکند.

«درد و افتخار» به عنوان نماینده اسپانیا برای اسکار ۲۰۲۰ معرفی شده است.

آلمادوار در این باره گفت از این‌که نماینده اسکار است، بسیار خوشحال است زیرا فقط معرف خودش و حرفه‌اش نیست، بلکه معرف کشورش هم هست.

او گفت: «من همه کشورم را در این فیلم نشان داده‌ام و این یک مسئولیت بزرگ است. من هر چه در قلبم داشتم را عیان کردم تا در میان نامزدها جای بگیرم. اما هیچوقت نمی‌دانی چه پیش می‌آید. این یک معماست اما من سعی می‌کنم به آن برسم.»

پنجاه و هفتمین جشنواره فیلم نیویورک تا ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی