تولسی گابارد

اختلاف میان سیاستمداران دموکرات امریکایی بالا گرفته و به تازگی تولسی گابارد از اعلام شکایت خود از هیلاری کلینتون خبر داده است.

به گزارش ایران پژواک به نقل از ان بی سی، «تولسی گابارد»، نامزد انتخاباتی دموکرات آمریکا از «هیلاری کلینتون» از دیگر چهره‌های برجسته حزب دموکرات آمریکا شکایت کرد.

علت شکایت گابارد از کلینتون «تهمت و افترا» عنوان شده است.

در همین ارتباط گفته شده گابارد شکایت خود را در دادگاه فدرال منهتن نیویورک علیه هیلاری کلینتون ثبت کرده و در آن اعلام کرده است که کلینتون با تهمت زدن به او تلاش داشته به کمپین انتخاباتی‌اش آسیب وارد کند.

جزئیات بیشتری از شکایت گابارد علیه کلینتون اعلام نشده اما از آنجا که هر دو این افراد از اعضای برجسته حزب دموکرات آمریکا به شمار می‌روند، ثبت این شکایت مورد توجه بسیاری از رسانه‌های آمریکایی قرار گرفته است.

گابارد در حال حاضر به عنوان یکی از نامزدان دموکرات مشغول رقابت درون حزبی با دیگر نامزدهای هم حزبی خود است تا بتواند به عنوان نامزد نهایی دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در برابر دونالد ترامپ قرار گیرد، اما در نظر سنجی‌های صورت گرفته او تا کنون نتوانسته هیچگاه در میان سه نامزد نخست دموکرات‌ها برای انتخابات قرار گیرد.

هیلاری کلینتون، در دور قبلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ رقیب دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی این کشور بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی