فرهاد مجیدی

سرمربی استقلال می گوید دلیل قانع کننده ای برای بازی این تیم در خارج از ایران وجود ندارد.

به گزارش ایران پژواک، تیم فوتبال استقلال فردا در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا فردا در امارات به مصاف الکویت می رود. فرهاد مجیدی با حضور در نشست خبری قبل از این بازی پاسخ خبرنگاران را داد:

چرا نباید میزبان باشیم؟

قبل از اینکه بخواهم در مورد بازی صحبت کنم یک نکته بگویم، هنوز برای خودم و بازیکنانم دلیل قانع کننده ای برای گرفته شدن میزبانی از ایران وجود ندارد و نمی دانم چرا ما نباید این بازی را در تهران برگزار  کنیم؟ شعار ای اف سی صلح و دوستی و بازی برابر است اما من هنوز دلیل قانع کننده ای برای این تصمیم پیدا نمی کنم. با این حال به این نظر احترام می گذاریم و تلاش می کنیم در این دیدار موفق شویم.

ای اف سی نمی تواند هواداران ما را نادیده بگیرد

استقلال با تیم های هم گروه خود فرق دارد. ما دو بار قهرمان آسیا شدیم و تفاوت ما این است که اگر تیم های هم گروه در کشورهای مختلف بازی کنن، همیشه استادیوم خالی است اما ما بهترین تماشاگران را داریم و همیشه حداقل ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند. من دوستان خوب اماراتی و قطری دارم و آنها همیشه از خاطرات خوب آزادی صحبت می کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی تواند تماشاگران ما را نادیده بگیرد و امروز اگر اینجا هستیم به دلیل هواداران است.

تیم ما آماده است

در هفته گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم. چند جلسه به دلیل برف تمرین نداشتیم اما تیم آماده است و بازیکنان انگیزه زیادی برای این دیدار دارند و امیدوارم با برد بازی را به اتمام برسانیم.

تاخیر ۸ ساعته در پرواز؟

هر چیزی که بوده، گذشته است و ما اکنون اینجا هستیم و به بازی فردا فکر می کنیم.از فدراسیون فوتبال امارات تشکر می کنم که امروز در فرودگاه و مسیر حضور در هتل میزبانی خوبی از ما داشتند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی