• ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
  • کد خبر: 13711
بارداری

همزمان با هفته ارتقاء آگاهی درباره بارداری، مادران باردار می توانند از ویزیت رایگان مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا وابسته به جهاد دانشگاهی بهره مند شوند.

به گزارش ایران پژواک، همزمان با هفته ارتقا آگاهی درباره بارداری (چهاردهم تا بیست و هشتم بهمن)، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا، اولین ویزیت تمامی خانم‌های بارداری که به این مرکز مراجعه می‌کنند را در این مدت، توسط متخصصین مجرب و زبده به صورت رایگان انجام می‌دهد.

آموزش و فرهنگ سازی در حوزه باروری و ناباروری همواره از رسالت‌های اصلی و دغدغه‌های این مجموعه بوده و در کارنامه ۱۶ سال خدمت رسانی به زوجین نابارور، همواره این امر را مد نظر قرار داده است. از جمله مهم‌ترین خدماتی که مرکز درمان ناباروری ابن سینا ارائه می‌کند، کنترل بارداری‌های پرخطر است و تاکنون توانسته در این امر، بسیار موفق عمل نموده و همواره بتواند با کنترل بارداری‌های پر خطر بانوانی که با استفاده از روش‌های کمک باروری مانند IVF و IUI باردار شده اند، همچنین بانوانی که با سقط مکررهای متعدد مواجه بوده اند، با کمک محققین با تجربه و مسلط در امر کنترل بارداری‌های پرخطر، لذت ۹ ماه بارداری را با تولد فرزند سالم به زوج بنمایاند.

علاقمندان به دریافت این خدمت می‌توانند با شماره تماس ۲۳۵۱۹ داخلی‌های ۵۲۷، ۳۱۱ و ۸۱۸ از ساعت هشت صبح لغایت چهارده تماس حاصل نموده و حتماً دریافت نوبت نمایند.

همزمان با ارائه این خدمت نیز برگزاری جلسات تخصصی با حضور اساتید مرکز به صورت زنده در شبکه اجتماعی اینستاگرام مرکز به آدرس www.instagram.com/avicennaclinic/ به سوالات بانوان باردار پاسخ داده می‌شود.

بارداری سالم، امری بسیار مهم است و تحت نظر بودن خانم باردار توسط متخصصین باتجربه، ضامن سلامت مادر و جنین خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی