• ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
  • کد خبر: 15728
شیخ دیاباته

به تازگی شنیدیم توافقاتی به صورت پنهانی در حال انجام است تا استقلال (و البته پرسپولیس) بتواند بار دیگر سراغ مهره‌های غیر ایرانی برود.

به گزارش ایران پژواک، اوایل امسال خبری رسانه‌ای شد که به موجب آن وزارت ورزش جذب بازیکنان و مربیان جدید خارجی برای استقلال و پرسپولیس را ممنوع کرد. انتشار این خبر بازتاب فراوانی داشت و پس از آن گروهی از مسئولان فوتبال کشور مدعی شدند چنین محدودیتی فقط برای باشگاه‌هایی اعمال شود که به نفرات خارجی بدهی معوقه داشته و بابت همین مسئله برایشان دردسر ایجاد شده است. البته در این صورت هم همان می‌شود، چون به جرأت می‌توان گفت بالغ بر ۸۰ درصد از باشگاه‌های لیگ برتری که بازیکن یا مربی خارجی داشته‌اند، با آن‌ها به مشکل برخورده و پرونده‌شان راهی فیفا شده است.

در همین خصوص به تازگی شنیدیم توافقاتی به صورت پنهانی در حال انجام است تا استقلال (و البته پرسپولیس) بتواند بار دیگر سراغ مهره‌های غیر ایرانی برود. طبق شنیده‌های ما، قرار شد اگر به طور کامل با میلیچ و دیاباته تسویه حساب شود و این دو بازیکن در پایان فصل جاری طلبی از استقلال نداشته باشند، مقامات این باشگاه بتوانند دوباره در صورت تمایل کادر فنی سراغ بازیکنان خارجی بروند. البته شرکت کارگزاری طرف قرارداد با استقلال نیز باید به تعهدات مالی خودش کاملاً عمل کند و به برخی از مدیران ارشد وزارت ورزش این تضمین را بدهد که اگر آبی‌ها بازیکن خارجی گرفتند، در پرداخت دستمزد آن‌ها دچار مشکل نمی‌شوند. اگر تمام موارد فوق اجرا شود آنگاه استقلال در تابستان امسال احتمالاً دوباره سراغ مهره‌های خارجی خواهد رفت البته به شرطی که فرهاد مجیدی هم، چنین نیازی را احساس کند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی