فوتبال

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس و استقلال پیشنهاد نجومی ارائه کرد.

به گزارش ایران پژواک، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در حالی پنجشنبه هفته جاری به پایان می‌رسد که اکثر مربیان این تیم‌ها لیست خرید خود را برای فصل آینده به مدیران باشگاه‌های‌شان ارائه کرده‌اند تا بتوانند بازیکنان مد نظر خود را جذب کنند.

در این بین برخی بازیکنان لیگ برتری پیشنهاداتی را به باشگاه‌هایی که خواهان جذب آنها هستند اعلام کرده‌اند که باعث ارجاع پیشنهادات آنها به وزارت ورزش و جوانان شده است.

باشگاه استقلال تهران که قصد داشت یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد با پیشنهاد نجومی ۱۶ میلیارد تومانی مدیربرنامه‌های او برای یک فصل روبرو شد.

پیشنهادی که ایجنت این بازیکن به مدیران باشگاه پرسپولیس نیز ارائه می‌دهد تا بتواند هافبک تیم ملی را که توانایی بازی در چند پست را هم دارد به یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت وصل کند.

پیشنهادی که نه تنها تعجب مدیران پرسپولیس و استقلال را به همراه داشته است بلکه باعث شده تا این موضوع را در یکی از نشست‌های اخیر خود در وزارت ورزش راجع به خصوصی‌سازی سرخابی‌های پایتخت مطرح کنند.

همین موضوع باعث ارجاع این پیشنهاد به وزارت ورزش شده تا آن را مورد بررسی قرار دهند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد بازیکن مذکور همین پیشنهاد را به یکی از باشگاه های مشهور شهرستانی نیز ارائه کرده است که با مخالفت آنها نیز روبه‌رو شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی