فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی از روزها قبل می‌دانست که سعادتمند می‌خواهد برای مذاکره با استراماچونی به ایتالیا برود و مطمئن بود مدیرعامل وقت استقلال هم برای مذاکره رفته و هم برای تخفیف گرفتن.

به گزارش ایران پژواک، دیروز از اختلافات مجیدی با عبدیان، عضو هیئت مدیره استقلال نوشتیم و امروز به اختلافات فرهاد با احمد سعادتمند می‌پردازیم که در نهایت منجر به جدایی هر دو نفر شد!

از روز اولی که سعادتمند مدیرعامل استقلال شد، مجیدی با او مخالف بود و اگر به ‌خاطر داشته باشید هرگز به دفتر سعادتمند و باشگاه استقلال نرفت. کار به جایی کشید که سعادتمند خودش به دفتر سرمربی تیم در مجموعه انقلاب رفت. وقتی خبرنگاران خبرورزشی در این مورد از سعادتمند سؤال پرسیدند، او گفت بالاخره باید تعامل لازم برقرار شود. ما آن روز به سعادتمند گفتیم این طوری اقتدار شما زیر سؤال می‌رود و بازیکن هم می‌داند که سرمربی به اتاق شما نیامده و جنابعالی پیش مجیدی رفتید اما سعادتمند قبول نداشت و معتقد بود هر کاری کرده، به‌ خاطر استقلال کرده.

ماه‌ها گذشت و ناگهان احمد سعادتمند در آستانه بازی حساس استقلال و پرسپولیس برای مذاکره با استراماچونی به ایتالیا رفت! او مدعی شد که بلیتش از ماه‌ها قبل رزرو شده بود و قصد مذاکره‌ برای بازگرداندن استرا را نداشت اما بعداً در برنامه ورزش و مردم گفت: «اصلاً این حق طبیعی مدیرعامل باشگاه است که با استراماچونی و هر مربی دیگری مذاکره کند ولی ما از مجیدی حمایت می‌کنیم!» این مدل حمایت البته خیلی بدتر از حمایت نکردن بود و مهمتر اینکه مجیدی از مدت‌ها قبل از طریق کانال‌هایی که داشت متوجه قصد سعادتمند شده بود و به همین دلیل در فاصله کمتر از ۲۰ ساعت بعد از برد استقلال مقابل پرسپولیس، در صفحه اینستاگرامی خود استعفا داد که خیلی‌ها از جمله دوستان نزدیکش این کار را اشتباه قلمداد کردند. فرهاد در واقع از روزها قبل می‌دانست که سعادتمند می‌خواهد برای مذاکره با استراماچونی به ایتالیا برود و مطمئن بود مدیرعامل وقت استقلال هم برای مذاکره رفته و هم برای تخفیف گرفتن. سعادتمند هم افشا کرد که اگر استرا برگردد حدود یک میلیون یورو به سود استقلال می‌شود اما در نهایت نه این مربی ایتالیایی برگشت، نه خود سعادتمند ماند و نه فرهاد مجیدی! سرمربی سابق استقلال که حتی به لیگ قهرمانان آسیا هم نرفت تا دستیارش در این مسابقات کار را در دست بگیرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی