• ۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
  • کد خبر: 19146
یحیی گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد سرخپوشان را دیدار مقابل نساجی مازندران مطلوب خواند و مدعی شد آنها به اندازه رسیدن به یک برد در زمین تلاش کرده‌اند.

به گزارش ایران پژواک، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران که به نتیجه تساوی یک - یک انجامید، اظهار داشت: برای پیروزی در بازی تلاش خوبی داشتیم و اندازه یک برد تلاش کردیم، اما متأسفانه از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. با توجه به شرایط چمن هم به نظرم خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. در این وضعیت فقط می‌توانیم از روی ضربات ایستگاهی و بازی مستقیم به گل برسیم که روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و روی بازی مستقیم هم به گل رسیدیم.

وی افزود: درباره شرایط فنی بازی با توجه به شرایط حاکم بر مسابقه نمی‌شود زیاد صحبت کرد، ولی به نظرم باید در این وضعیت از فرصت‌ها استفاده کنیم تا بتوانیم پیروز شویم، اما ما فقط توانستیم از یکی از موقعیت‌ها استفاده کنیم. بچه‌ها واقعاً تلاش خوبی کردند و می‌توانستیم برنده هم باشیم.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراضش به داوری اظهار داشت: ما امروز خیلی آرام بودیم. من خوب بودم. نگران من نباشید و مثل قبل آرام هستم. شرایط بازی اینطور بود که صحبت کنیم و بیشتر حرف‌های‌مان هم با بازیکنان‌مان هم بود. در طول ۹۰ دقیقه هم در فوتبال ایران طبیعی است در یکی دو صحنه به داوری اعتراض کنیم. چیزی نیست که در مورد آن حرف بزنیم. بنیادی‌فر از داوران خوب ماست و شرایط برای داوران هم سخت است. روی گل اولی هم که دریافت کردیم خطا روی امیری اعلام نشد و ما به همین دلیل اعتراض کردیم. به نظرم در مجموع داوری خوب بود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا درخواست نکردند بازی با نساجی به فردا موکول شود، گفت: مگر دست ما بود؟ فکر می‌کنم فردا هم همین مشکلات را داشتیم و فرقی نمی‌کرد. من می‌خواهم با مسئولان ورزش صحبت کنم. به هر حال ما یک کشور ثروتمند به لحاظ منابع هستیم و گاز و نفت و همه چیز داریم. از مسئولان شهرها می‌خواهم در بحث زیر ساخت‌ها همت بیشتری داشته باشند. مسئولان ما ادعا دارند که ورزش امر به معرف است، وقتی در بخش ورزش هزینه کنیم این هزینه هدر نمی‌رود و این هزینه برای نشاط جامعه است. من همیشه گفتم ما می‌توانیم یک تیم ملی از استان مازندران بدهیم. استعدادهای بسیار خوبی با توجه به ژنتیک خوبی که در این استان هست، وجود دارد. باید از این استعدادها خوب استفاده شود، ولی متأسفانه اولویت‌ها یک چیز دیگر است و به ورزش توجهی نمی‌شود. برای جامعه متمدنی مثل ایران باید ورزش یک اصل باشد و باید شرایطی بگذاریم که ورزشکاران به صورت حرفه‌ای کار کنند. آدم واقعاً وقتی وارد ورزشگاه‌ها می‌شود، تأسف می‌خورد. اینجا که سرآمد همه ورزشگاه‌هاست! این استادیوم اول باید کلنگ بخورد و یک مجموعه دیگر ساخته شود. نمی‌دانم چرا نسبت به این موضوع بی‌توجهی شده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تأثیر چمن ورزشگاه شهیدوطنی در کیفیت فنی این مسابقه تصریح کرد: تأثیرش آنقدر زیاد بود که نمی‌شد یک کار ترکیبی و فنی انجام داد. به نظرم در این زمین هر تیمی می‌توانست ارسال بیشتری انجام دهد موفق‌تر بود. این وضعیت برای انجام یک بازی لیگ برتری نرمال نیست و شرایط خوبی برای دو تیم نبود.

گل‌محمدی همچنین تصریح کرد: پرسپولیس از گذشته مرد روزهای سخت بوده است. همیشه به بازیکنانم گفتم اگر به موفقیتی دست یافتند فقط به خاطر انگیزه زیاد و شخصیت بزرگ تیم است. در هر صورت اتفاقاتی که برای ما قبل از فینال آسیا افتاد و مسابقاتی که لغو شد، به ضرر تیم‌مان شد. الان هم یکسری بازی‌های عقب افتاده داریم و شرایط سختی برای ادامه مسابقات است. ما باید همه جوره آمادگی داشته باشیم تا سربلند بیرون بیاییم. امروز هم بچه‌ها تلاش کردند، ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم، اما اینکه یک برنامه فشرده برای تیم ما وجود داشته باشد، بی‌انصافی است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی