مهدی قایدی

مهدی قایدی به دنبال شکستن طلسم عدم گلزنی در لیگ بیستم است و قصد دارد در بازی با گل گهر گلزنی هایش را شروع کند.

به گزارش ایران پژواک، با وجود گذشت ۷ هفته از لیگ برتر و حضور مهدی قایدی در این بازی ها، اما هنوز موفق نشده است دروازه حریفان را باز کند و این باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.

قایدی که در فصل گذشته عملکرد درخشانی را از خود نشان داد و توانست در لیگ برتر ۱۰ بار برای استقلال گلزنی کرده و ۸ پاس گل نیز بدهد، تا به اینجای فصل تنها یکبار و در بازی با مس رفسنجان سازنده تنها گل ارسلان مطهری در این فصل بوده است.

اما بد نیست بدانید که تقریبا شروع بازی های درخشان قایدی در لیگ نوزدهم، در بازی رفت مقابل گل گهر در ورزشگاه آزادی بود. جایی که او توانست دروازه میلاد فراهانی را باز کند.

آن بازی، اولین پیروزی استراماچونی و استقلال در لیگ برتر بود. در حالیکه بازی با تساوی یک – یک دنبال می شد، قایدی روی پاس مرتضی تبریزی توانست گل دوم و پیروزی بخش آبی پوشان را وارد دروازه گل گهر کرده و اولین ۳ امتیاز لیگ قبل را به حساب تیمش واریز کند.

قایدی پس از بازی با گل گهر و در ۱۳ بازی متوالی، ۹ گل در لیگ برتر و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند و ۶ پاس گل نیز داد و عملکرد بسیار خوبی را از خود به ثبت رساند.

حالا قایدی امیدوار است تا گل گهر، سکوی پرتاب او و خوشبختی استقلال باشد و همچون فصل گذشته شروع درخشش از بازی در برابر این حریف سیرجانی باشد.

استقلال باید روز چهارشنبه ۱۰ دی و در سیرجان به مصاف گل گهر برود. آبی پوشان برای رسیدن به صدر جدول، چاره ای جز شکست دادن تیم امیر قلعه نویی ندارند و باید منتظر ماند و نتیجه دیدار تیم آماده و هجومی گل گهر در برابر استقلال چه خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی