• ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  • کد خبر: 19841
بورس

روند صعودی بورس پایدار نبود و شاخص کل به دلیل کمبود پول در بازار سرمایه نتوانست از محدوده مقاومتی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی عبور کند، اما سئوال اینجاست که روزهای خوب بورس چه زمانی دوباره آغاز می‌شود؟

به گزارش ایران پژواک، معاملات امروز بازار سهام به دلیل فشار عرضه در نمادهای شاخص‌ساز روند نزولی داشت شاخص کل بیش از ۲ درصد افت کرد و به یک میلیون و ۲۰۶ هزار واحد رسید. این در حالی است که به عقیده کارشناسان احتمالا روند نزولی ادامه خواهد داشت و شاخص کل کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد را از دست می‌دهد.

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس فردا گفت: روند معاملات فردا متعادل خواهد بود و نوسان زیادی ندارد، همچنین باید فعلا منتظر واکنش بازار بود.

پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه دلیل روند نزولی بازار سهام را نبود پول در بازار دانست و گفت:  شاخص کل نتوانست مقاومت محدوده یک میلیون و ۲۶۰ هزار واحد را بشکند و به همین دلیل احتمال می‌رود بورس وضعیتی نزولی پیش بگیرد. همچنین اولین و اصلی‌ترین دلیل ریزش بورس این است که پول در بازار کم است.

این کارشناس در رابطه با بورس فردا گفت: معاملات فردا با فشار فروش آغاز خواهد شد اما به نظر می‌رسد بورس فردا از منفی به مثبت حرکت خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی