پیمان بابایی

معاون اجرایی باشگاه تراکتور می‌گوید که این باشگاه با پیشنهاد ۸ میلیاردی به سراغ خرید پیمان بابایی است.

به گزارش ایران پژواک، باشگاه تراکتور به دنبال خرید پیمان بابایی است و حالا معاون اجرایی این باشگاه می‌گوید که آن ها مذاکراتی را در این باره داشته اند: پیمان بابایی یکی از بازیکنان خوب تراکتور است و رابطه خوبی هم با باشگاه دارد. الان پیمان بابایی یک و نیم سال با ماشین سازی قرارداد دارد و اگر ای باشگاه نخواهد، به هیچ تیم دیگری نمی‌تواند برود و فقط در ماشین سازی می‌تواند بازی کند. الان قرارداد این فصل او ۷۲۰ میلیون و برای فصل بعد حدود هشتصد میلیون است. در این شرایط باشگاه استقلال به ماشین سازی نامه زده که پیمان بابایی را به ما بدهید و ما مبلغ رضایت نامه اش را می‌دهیم. تراکتور هم اگر بخواهد او رابخرد باید مبلغ رضایت نامه بدهد (به جز مبلغ قرارداد).

رحیمی با اشاره به وضعیت این بازیکن عنوان کرد: ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که تحت هیچ شرایطی رضایت پیمان بابایی برای تیم دیگری صادر نخواهد شد؛ یا باید در ماشین سازی با این رقم بازی کند یا این که به تراکتور که تیم بزرگتری است بیاید. ما حاضر هستیم قراردادش را هم افزایش دهیم. اما چون تراکتور در آسیاست و به هر حال بازیکنان دیده خواهند شد، این فرصت ویژه ای برای پیمان بابایی است تا بیاید و خودش را در تراکتور نشان دهد تا یک سال و نیم در تراکتور باشد و بعد به تیم دیگری برود.

او پیشنهاد تراکتور را به این شکل توضیح داد: اما بحث او این است که مبلغ خیلی افزایش پیدا کند. من گفتم اشکالی هم ندارد و قیمت پیمان بابایی الان ۸۰۰ میلیون تومان نیست، من می‌گویم اگر می‌خواهید رقم بالایی پرداخت کنیم، مدت قرارداد را افزایش دهید تا هزینه هم برای ما قابل توجیه باشد. اول گفتیم ۴-۵ سال اما حالا پیشنهاد شفاف ما این است که یا قرارداد ۱.۵ ساله با افزایش ۳۰-۴۰% قرارداد است، اگر هم می‌خواهید رقمی واقعی ای را بگیری ما می‌خواهیم ۲.۵ سال با تو قرارداد ببندیم و ۸ میلیارد بدهیم؛ پنج میلیارد برای سال آخر، ۲ میلیارد برای سال دوم و یک میلیارد برای امسال. او اگر امروز اراده کند ما قرارداد ۸ میلیاردی را با آپشن های مختلف، در اختیارش قرار می‌دهیم. حق فسخ ۱۵۰ هزار یورویی هم وجود دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی