هتل

برای رزرو هتل اسپیناس پالاس تهران ابتدا باید اتاق‌های این هتل را بشناسید و هزینه یک شب اقامت واحدهای اقامتیش را بدانید. این هتل جزو بهترین هتل ‌های تهران است که امکانات و خدماتش شما را اسیر خود می‌کند.

حتماً در مورد هتل اسپیناس پالاس تهران شنیده‌اید. هتلی ۵ ستاره و کاخ‌مانند که در منطقه سعادت‌ آباد قد علم کرده است. اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل زیبا دل هر بیننده‌ای را می‌برد. تجهیزات و امکانات هر کدام از این واحدهای اقامتی آن‌قدر لوکس و شیک است که دلتان می‌خواهد برای همیشه در آن اقامت داشته باشید. در واقع اتاق های هتل اسپیناس پالاس تهران جایی برای فاصله گرفتن از دغدغه‌ها و کسب تجربه‌ای لوکس و مدرن است. برای رزرو هتل اسپیناس پالاس تهران ابتدا باید اتاق‌های این هتل را بشناسید و هزینه یک شب اقامت واحدهای اقامتیش را بدانید!

البته که پایتخت اقامتگاه‌های بسیاری دارد؛ اما هتل اسپیناس پالاس جزو بهترین هتل ‌های تهران است که امکانات و خدماتش شما را اسیر خود می‌کند. این هتل دارای امکانات تفریحی بی‌نظیری مانند: سونا، اتاق بخار، جکوزی و انواع سالن‌های پذیرایی چندمنظوره است. حالا که نیم‌نگاهی به هتل اسپیناس پالاس داشتیم بهتر است برویم به سراغ اتاق‌های بی‌نظیرش! در ادامه می‌خواهیم هزینه اقامت در هر یک از این اتاق‌ها را با هم بررسی کنیم. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

اتاق های یک تخته هتل اسپیناس پالاس

اتاق‌های یک تخته معمولاً در طبقات ۴ تا ۹ این هتل قرار دارد. این اتاق‌ها دارای تخت یک نفره بوده و امکانات بی‌نظیری مانند: صندوق امانات، مبلمانی بسیار شیک، دستگاه چای‌ساز، حمام، قفل الکترونیکی درب اتاق‌ها، میز تحریر، مینی بار با هزینه، نمای فوق‌العاده‌ای از شهر تهران، وان، یخچال، تلفن، میز کار، کارت هوشمند، حوله حمام، سرویس فرنگی و چیلر دارد. هزینه یک شب اقامت در این اتاق چیزی حدود ۱،۸۴۰،۰۰۰ تومان است.

اتاق دو تخته دبل هتل اسپیناس پالاس

این اتاق‌ها نیز در طبقه چهارم تا نهم قرار گرفته‌اند. امکانات اتاق‌های دو تخته دبل شامل مبلمان، کف‌پوش موکت، چای‌ساز، چیلر، سرویس فرنگی، حوله حمام، میز کار، یخچال، تلفن، وان، مینی بار با هزینه، قفل الکترونیک درب‌ها، میز تحریر و تلویزیون است. این اتاق‌ها دارای یک تخت دو نفره هستند. هزینه یک شب اقامت در اتاق دو تخته دبل اسپیناس پالاس تقریباً ۱،۸۴۰،۰۰۰ تومان است. ناگفته نماند این اتاق‌ها دارای صبحانه رایگان و اینترنت پرسرعت رایگان هستند.

اتاق دو تخته توئین هتل اسپیناس پالاس تهران

باید بدانید که اتاق دو تخته توئین قابلیت نفر اضافه ندارد! این اتاق‌ها نیز دارای صبحانه رایگان، اینترنت رایگان و تمامی امکانات اتاق‌های یک تخته و دو تخته دبل است. قیمت اتاق دو تخته توئین هتل اسپیناس پالاس چیزی حدود ۱،۸۴۰،۰۰۰ تومان است. اتاق دو تخته توئین مناسب سفرهای کاری دو نفره است.

اتاق دو تخته دبل رو به شهر

این اتاق‌ها قابلیت نفر اضافه دارد. اتاق‌های دبل رو به شهر دارای یک تخت دو نفره است. امکانات این اتاق‌ها نظیر دمپایی در حمام، قفل الکترونیک، میز تحریر، کارت هوشمند، میز کار، تلفن، یخچال، مینی بار با هزینه، چیلر، دستگاه چای ساز، تلویزیون، کفپوش موکت، مبلمان و صندوق امانات است. قیمت این اتاق‌ها معمولا ۲،۸۰۰،۰۰۰ تومان است.

اتاق سه  تخته رو به شهر هتل اسپیناس پالاس

اگر می‌خواهید به همراه فرزند خود به تهران بروید اتاق سه تخته رو به شهر مناسب شماست. البته باید بدانید که این اتاق‌ها قابلیت نفر اضافه ندارد و دارای اینترنت و صبحانه رایگان است. اتاق‌های سه تخته در طبقات چهارم تا نهم پراکنده شده و امکاناتی مانند: چیلر، یخچال، تلفن، میز کار، حوله حمام، سرویس فرنگی، قفل الکترونیک، میز تحریر، کفپوش موکت، تلویزیون، مبلمان مدرن و صندوق امانات دارد. هزینه یک شب اقامت در اتاق سه تخته رو به شهر هتل اسپیناس پالاس تقریباً ۲،۶۴۰،۰۰۰ تومان است.

رویال فمیلی روم بالکن دار برای ۲ نفر

رویال فمیلی معمولاً قابلیت نفر اضافه دارد و دارای صبحانه و اینترنت رایگان است. این اتاق‌ها دارای یک تخت دو نفره هستند و سرویس نفر اضافه به صورت تخت است. این واحدها متراژ بیشتری داشته و دارای امکاناتی مانند: تلویزیون، تلفن، میز کار، تراس، یخچال، مینی بار با هزینه، دستگاه چای ساز، حمام، مبلمان شیک، صندوق امانات، سرویس فرنگی، میز تحریر و کارت هوشمند اتاق است. قیمت یک شب اقامت در اتاق رویال فمیلی روم بالکن دار چیزی حدود ۳،۲۰۰،۰۰۰ تومان است.

اتاق رویال فمیلی روم برای سه نفر

اتاق رویال فمیلی هتل اسپیناس پالاس قابلیت نفر اضافه ندارد! این اتاق‌ها دارای صبحانه و اینترنت رایگان هستند. اتاق رویال فمیلی روم برای سه نفر بوده و در طبقات ۴ تا ۹ هتل اسپیناس پالاس قرار گرفته است. امکانات این اتاق‌ها نیز برای اقامتی دلنشین مناسب است. هزینه یک شب اقامت در اتاق رویال فمیلی روم برای سه نفر چیزی حدود ۲،۷۲۰،۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

سوئیت جونیور برای سه نفر

معمولاً سوئیت ‌های هتل اسپیناس پالاس دارای یک سالن نشیمن بوده و دو تلویزیون ال ای دی دارد. این اتاق‌ها دارای یک سرویس بهداشتی در اتاق خواب هستند و سرویس نفر اضافه به صورت تخت است. سوئیت جونیور سه نفره هتل اسپیناس پالاس نمایی رو به شهر داشته و تمام امکانات سایر اتاق‌ها را داراست. قیمت یک شب اقامت در سوئیت جونیور سه نفره چیزی حدود است.

سوئیت سیگنچر بالکن دار برای دو نفر

اگر می‌خواهید تجربه‌ای بی نظیر از اتاق های هتل اسپیناس پالاس تهران داشته باشید پیشنهاد می‌دهیم سوئیت سیگنچر بالکن دار را انتخاب کنید. این سوئیت قابلیت نفر اضافه نداشته و دارای جکوزی، وان، حمام و سایر امکانات رفاهی است. هزینه یک شب اقامت در سوئیت سیگنچر بالکن دار برای دو نفر ۷،۱۱۰،۰۰۰ تومان است.

سوئیت سیگنچر برای سه نفر رو به  شهر

این سوئیت‌ها معمولاً در طبقه شانزدهم هتل اسپیناس پالاس قرار گرفته و قابلیت نفر اضافه ندارد! تمامی امکانات سایر واحدهای اقامتی در این اتاق نیز به چشم می‌خورد. صبحانه و اینترنت پرسرعت رایگان نیز برای این سوئیت در نظر گرفته شده است. قیمت یک شب اقامت در سوئیت سیگنچر سه نفره هتل اسپیناس پالاس چیزی حدود ۶،۸۴۰،۰۰۰ تومان است.

سوئیت اسپیناس پرزیدنتال برای دو نفر

این سوئیت همان‌طور که از نامش پیداست بسیار لاکچری و مدرن بوده و به متراژ ۲۰۰ مترمربع است. همه چیز در این سوئیت به‌روز و شیک است و برای افراد سخت‌پسند فوق‌العاده دوست‌داشتنی خواهد بود. از امکانات تفریحی و لاکچری سوئیت پرزیدنتال وان و جکوزی است. هزینه یک شب اقامت در این سوئیت رویایی ۱۱،۱۶۰،۰۰۰ تومان است.

سوئیت اسکای برای دو نفر

همانطور که می‌دانید سوئیت اسکای یکی از لاکچری‌ترین و زیباترین اتاق های هتل اسپیناس پالاس تهران است. این سوئیت نمایی فوق‌العاده زیبا رو به کوه داشته و در طبقه ۲۱ واقع شده است. تمامی امکانات سوئیت اسکای لاکچری و زیبا بوده و دارای قالیچه‌های بسیار زیبا، تراس، جکوزی، چیلر، کفپوش سنگ، نمای رو به کوه و سایر امکانات رفاهی است. هزینه یک شب اقامت در سوئیت اسکای برای دو نفر ۱۴،۸۵۰،۰۰۰ تومان است.

جمع‌بندی

اقامت در اتاق های هتل اسپیناس پالاس تهران رویایی‌ است که اکثر مسافران پایتخت در سر می‌پرورانند. زندگی در اتاق‌های شاه‌گونه این هتل یکی از بهترین تجربه‌های شما خواهد بود. قیمت های اعلام شده برای اسفند 1400 و از سایت ایران هتل آنلاین بود. لازم به ذکر است، این قیمت ها بدون در نظر گرفتن تخفیف عضویت در این وبسایت است.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • پیمان یزدانی IR ۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
    0 0
    در سفری که من و همسرم به تهران داشتیم هتل اسپیناس پالاس رو برای اقامت انتخاب کردیم و اتاق دبل طبقات ویژه با چشم انداز رو به شهر رو رزرو کردیم. برعکس تصور خیلی ها نکات مثبت این هتل نسبت به نکات منفیش به نظرم خیلی کمتره و اصلا از اقامتم در این هتل راضی نبودم. با این حال رفتار کارکنان هتل خیلی محترمانه و صمیمانه بود. کیفیت غذا هم نسبتا خوب بود اما چنین هتلی انتظار بیشتر داشتم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی