عکس

شرکت‌های هوندا و سونی امروز اعلام کردند که سرمایه‌گذاری مشترک‌شان در ارائه یک خودروی برقی در نمایشگاه الکترونیک مصرفی (CES) امسال که چهارم ژانویه در لاس‌وگاس آغاز می‌شود، ارائه خواهد شد.

به گزارش ایران‌پژواک، همانطور که سونی تاریخ و زمان برگزاری مراسم CES ۲۰۲۳ را تایید کرد، این شرکت همچنین فاش کرد که Sony Honda Mobility روی صحنه حضور خواهد داشت.

«سونی هوندا موبیلیتی» چیز زیادی در مورد خودروی آینده خود فاش نکرده است، اما آنچه که گفته است واقعاً ضربان قلب را افزایش می‌دهد!

این سرمایه گذاری مشترک انتظار دارد تولید اولین خودروی الکتریکی خود را در سال ۲۰۲۶ با تمرکز بر تولید در آمریکای شمالی و فروش آنلاین در آن بازار آغاز کند.

ژاپن دومین بازار این وسیله نقلیه خواهد بود و پس از آن، این خودروی برقی در اروپا عرضه خواهد شد.

هوندا و سونی خودرو مشترکشان را به بازار عرضه می‌کنند

در حالی که بسیاری از جزئیات هنوز تایید نشده‌اند، «سونی هوندا موبیلیتی» نشان داده است که این خودرو که هنوز نامی ندارد، ممکن است در شرایط خاص قادر به رانندگی خودکار سطح ۳ و در طیف وسیع‌تری از تنظیمات سطح ۲+ باشد.

هوندا تخصص و توانایی‌های مهندسی خود در زمینه تولید خودرو را در سرمایه گذاری مشترک با سونی مشارکت خواهد داد. هنوز مشخص نیست که آیا هوندا یا «سونی هوندا موبیلیتی» (SHM) مسئولیت پشتیبانی پس از فروش را بر عهده خواهند داشت.

«سونی هوندا موبیلیتی» اعلام کرده است که پیش سفارش اولین خودروی تولید شده توسط این شرکت مشترک در نیمه اول سال ۲۰۲۵ در دسترس خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی