• ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
  • کد خبر: 31471
چارلز سوم

چارلز سوم، پادشاه انگلیس هفته گذشته به مسجدی در لندن سفر کرد، اما دوربین‌ها این بار نه چهره‌اش، بلکه سوراخ جورابش را نشانه گرفتند! همچنین طراح لباس سلطنتی امروز (یکشنبه) اقرار کرد که دستکش ملکه در جشن ازدواج شاهزاده ویلیام سوراخ بوده است!

به گزارش ایران‌پژواک، چارلز سوم، پادشاه انگلیس در هشتم فوریه از مسجدی در شهر لندن بازدید کرد. ظاهرا از قبل به چارلز نگفته بودند که برای ورود به مسجد باید کفش‌هایش را درآورد، ‌زیرا وقتی این کار را کرد، توجه عکاسان به سوراخی روی جوراب این پادشاه انگلیس جلب شد!

جوراب سوراخ چارلز سوم در مسجد خبرساز شد!

او در سال ۲۰۲۰ در مصاحبه‌ای با «بریتیش ووگ» گفته بود: من از آن دسته آدم‌ها هستم که اگر ممکن باشد، ترجیح می‌دهم لباس‌های خراب را تعمیر کنم و دور نیاندازم.

اما این سوراخ‌ها در خاندان سلطنتی به جوراب چارلز خلاصه نمی‌شود. در مراسم ازدواج شاهزاده ویلیام در ۲۰۱۱ هم تصویری از مادر چارلز، الیزابت دوم و ملکه سابق انگلیس ثبت شد که در آن دستکش او سوراخ بود.

با این حال، ۱۶۲ میلیون تماشاگر تلویزیونی این مراسم - یعنی ۳۲۴ میلیون چشم - نتوانستند متوجه سوراخ روی دستکش ملکه شوند. تا اینکه به تازگی روزنامه دیلی میل گزارش داد که طراح لباس خاندان سلطنتی به این مسئله اقرار کرده و گفته است: آن روز قسر در رفتیم!

برنارد کانلی، طراح لباسی که در آن زمان برای ملکه کار می‌کرد، امروز (ِیکشنبه) به دیلی‌میل گفت: هرگز نفهمیدم که چطور در آن زمان هیچکس متوجه پارگی دستکش ملکه نشد! ملکه انگلیس در انظار عمومی ظاهر شد و با دستکشی سوراخ، به مردم دست تکان داد! می‌فهمید یعنی چه؟!

تصاویر آن مراسم نشان می‌دهد که روی انگشت وسط دست چپ ملکه پاره بوده، اما ظاهرا الیزابت دوم که سال گذشته از دنیا رفت، در میانه مراسم متوجه پاره بودن دستکشش شده و سعی کرده در ادامه مراسم آن را با دست دیگرش پنهان کند.

جوراب سوراخ چارلز سوم در مسجد خبرساز شد!

گویا ملکه از اینکه هیچ یک از ۲۰ خدمه لباسش متوجه پارگی دستکش نشده بودند، عصبانی شده بود. به گفته کانلی، در آن زمان از آن به عنوان «هول‌گیت» یاد می‌شد. "هول" در زبان انگلیسی به معنای سوراخ است و گیت هم این روزها به هرنوع رسوایی سیاستمداران اطلاق می‌شود.

گفته می‌شود که از آن روز به بعد، ملکه الیزابت همواره یک جفت دستکش اضافه در کیفش نگه می‌داشت.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی