معلمان

یک عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به مشکلات ایجاد شده در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان گفت: آقای رییسی درباره وزارت آموزش و پرورش تصمیم جدی بگیرد که در غیر این صورت حتما مجلس ورود خواهد کرد و تصمیم جدی درباره این وزارت خانه خواهد گرفت.

به گزارش ایران‌پژواک، محمد رشیدی، با ابراز تاسف از اتفاقات رخ داده در پرداخت حقوق اسفندماه فرهنگیان گفت: نمایندگان مجلس پیگیری های زیادی کردند و رییس جمهور هم ورود خوبی به این موضوع داشت که از ایشان تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی با اشاره به حدپیگیری های رییس جمهوری و اقدامات معاون اول رییس جمهور گفت: در این اتفاق مشخص شده که وزارت آموزش و پرورش تقصیر دارد، لذا یا آقای رییسی درباره وزارت آموزش و پرورش تصمیم جدی بگیرد یا اینکه حتما مجلس ورود خواهد کرد و تصمیم جدی درباره این وزارت خانه می گیرد.

نماینده کرمانشاه با تاکید بر اینکه فرهنگیان سرمایه های بزرگ کشور هستند گفت: تمام زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در کشور حاصل زحمات آموزش و پرورش و فرهنگیان است، لذا ما از کوتاهی و تقصیر وزارت آموزش و پرورش نمی گذریم و پیگیر هستم؛ امیدواریم آقای رییسی در اصلاح کلی این وزارت تصمیم گیری کند در غیر این صورت مجلس در این قضیه ورود خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی