همایش

در اولین جلسه شورای سیاستگذاری همایش ملی بانکداری شرکتی که با حضور دکتر دیواندری به عنوان رئیس همایش و اعضای شورای سیاستگذاری در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن بررسی اهداف و محورهای همایش، به تبیین رویکرد اصلی این دوره همایش با موضوع تامین مالی شرکتی پرداخته شد و مقرر گردید تامین مالی شرکتی به عنوان مهمترین محور همایش در سال جاری مد نظر قرار گیرد.

به گزارش ایران پژواک، در این همایش ملی که با حضور مدیران ارشد و تصمیم گیران مالی ۵۰۰ شرکت برتر ایران برگزار می گردد به نقش بانکداری شرکتی در ارائه خدمات جامع و مناسب به شرکت های بزرگ و هلدینگ ها از طرف بانک ها پرداخته خواهد شد.

بدیهی است این همایش فرصت ویژه ای را برای ارائه راهکارهای جامع مالی و بانکی به مدیران مالی شرکت های بزرگ ایجاد خواهد نمود تا با آگاهی از این خدمات، بتوانند تصمیمات بهتری در زمینه انتخاب تامین کننده خدمات بانکی و مالی بگیرند.

در این جلسه دکتر دیواندری بر توجه به ارائه راهکارهای جامع و اثربخش توسط بانک ها و موسسات مالی به شرکت های بزرگ و هلدینگ ها تاکید نمودند؛ به طوری که تامین همه جانبه نیازهای این مجموعه های بزرگ در حوزه های مالی و بانکی، به عنوان اصل اساسی در بانکداری شرکتی بایستی مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه جلسه دکتر کیماسی نیز به عنوان دبیر علمی همایش، ضمن بیان پایه های علمی بانکداری شرکتی در سطح بین المللی، بر لزوم آگاه‌سازی بانک ها از نحوه پیاده سازی مناسب بانکداری شرکتی در ساختار فعلی آنها تأکید کرده و آن را لازمه کسب موفقیت در این حوزه عنوان نمودند.

دکتر ناطق، رئیس کمیته اجرایی جشنواره نیز با تاکید بر لزوم توجه ویژه به سطح مدیریتی این رویداد بزرگ ملی که برای اولین بار در سطح کشور به اجرا گذاشته شده است، عنوان کردند که تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد در نظر گرفته شده است تا بتوان ضمن انتقال موضوعات مهم و کلیدی به مدیران شرکت های بزرگ و هلدینگ ها، فضای مناسبی را نیز برای بهره برداری از این موضوعات بعد از همایش فراهم آورده و تاثیرگذاری این همایش را بر تصمیمات مالی و بانکی مدیران شرکت های بزرگ و هلدینگ ها بالا برد.

در انتهای جلسه نیز اسدی به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری همایش، بر اهمیت مشارکت کلیه شرکت های فعال در حوزه سوپرمارکت مالی و بانکی در این همایش تاکید کرده و اظهار امیدواری کردند با حضور همه اعضای کلیدی این حوزه، بتوانیم در بهبود خدمات ویژه به شرکت های بزرگ و هلدینگ ها تاثیرگذار باشیم.

همایش ملی بانکداری شرکتی دوم آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت رسمی این همایش به آدرس www.ircobanking.com مراجعه نمایند یا با دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی