چین

مکانی دیدنی برای اسکی داخلی در لنینگ در ساحل ناحیه پودونگ به عنوان بخشی از برنامه بیست و چهارمین المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایران پژواک به نقل از چاینا دیلی، این مکان بزرگترین مجتمع اسکی جهان و شامل مکانی با مساحتی به اندازه ۳۲ میدان فوتبال، محل اقامت و مرکز خرید است. انتظار می‌رود این مکان هر ساله حدود ۳.۲ میلیون بازدیدکننده داشته باشد.

قسمت بیرونی ساختمان با تصاویر یخ زده شهرهای اروپایی پوشیده شده است.

این پارک اسکی دارای مساحت  ۹۰ هزار متر مربعی بوده که سه برابر بزرگتر از پارک اسکی دبی که یکی از معروف‌ترین پارک‌های اسکی در جهان  است می‌باشد.

این مکان بر اساس استانداردهای المپیک برای ورزشکاران حرفه‌ای ساخته خواهد شد.

افراد مبتدی‌ و کودکان نیز می‌توانند در بیش از ۲۵ فعالیت برفی شرکت کنند، از انواع سرگرمی‌های این مکان لذت ببرند و حتی امکان تماشای مستقیم اسکی از اتاق‌های هتل را داشته باشند.

در کنار پارک اسکی، پارک آبی وایکینگ و باشگاه ساحلی، استخر بسیار بزرگ و کشتی وایکینگی قرار دارد.

این منطقه دارای چهار هتل با بیش از ۱۰۰۰ اتاق و ۱۱  هزار متر مربع فضا برای فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های سرگرمی و رویدادهای رقابتی است.

مکان WintaStar بسیار نزدیک به پارک شانگهای Haichang Ocean Park است که در ماه آینده با برنامه وسیعی از حیات وحش قطب شمال و قطب جنوب راه‌اندازی می‌شود. این  مکان به افلاک‌نمای شانگهای که در سال ۲۰۲۰ افتتاح می‌شود و بزرگترین افلاک‌نمای جهان خواهد بود نیز نزدیک است.

انتظار می‌رود این مکان  گردشگری هر ساله ۱۰ میلیون بازدیدکننده داشته باشد.

پارکینگ‌های جدید آن نیز دارای   ۳۰۰۰ فضای پارک است، همچنین اتوبوس‌هایی بازدید کنندگان را در این مکان جابه‌جا خواهند کرد.

هدف از این طرح ترکیب اسکی با تفریح برای جذابیت بیشتر ورزش‌های زمستانی اعلام شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی