هوادار

بازی‌های این هفته‌ی بوندس‌لیگا با سکوت بی‌سابقه‌ی هواداران آغاز شد، هوادارانی که اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ آلمان با 20 دقیقه سکوت در ابتدای بازی‌های این هفته نشان دادند.

به گزارش ایران پژواک به نقل از ورزش سه، این اعتراض هواداران آلمانی به زمان نامناسب شروع بازی‌ها، افزایش بهای بلیط مسابقات و تجاری‌شدن فوتبال در این کشور بود.

هواداران وردربرمن در شروع بازی تیم خود مقابل هرتا برلین که با پیروزی 3-1 برمن به پایان رسید 18 دقیقه سکوت کردند و هواداران هرتا طبق قرار از قبل مشخص شده تا 20 دقیقه سکوت مطلق را بر سکوهای خود حاکم کردند. در دیگر بازی‌های سه‌شنبه‌ی بوندس‌لیگا از جمله بازی هانوفر و فرایبورگ هم صحنه‌های مشابهی دیده شد.

این اعتراض هواداران، فدراسیون فوتبال آلمان و سازمان لیگ این کشور را هدف گرفته است. هواداران بعد از آن اعلام کردند که برای اعتراض، دست به سکوت 20 دقیقه‌ای خواهند زد که مذاکرات آنها با فدراسیون و سازمان لیگ، بدون حصول نتیجه‌ی مورد نظر هواداران به پایان رسید.

در استادیوم خانگی وردربرمن، پارچه‌نوشته‌هایی علیه گران بودن حق پخش تلویزیونی و دیگر مشکلات مد نظر هواداران دیده می‌شد. از جمله پارچه‌نوشته‌های به نمایش درآمده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد " فوتبال در حال برگزاری است ولی کسی نمی‌تواند آن را ببیند"، "خراب کردن روزهای فوتبالی ما را متوقف کنید"، " فوتبال برای من و شما است نه برای پولدار شدن تلویزیون‌ها".

هواداران آلمانی اعلام کرده‌اند که علاوه بر سه‌شنبه در روز چهارشنبه هم در بازی‌هایی که در دسته‌های مختلف، در گوشه و کنار آلمان برگزار می‌شود به اعتراضات مشابهی دست خواهند زد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی