• ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷
  • کد خبر: 5301
طلاق

پسرجوان برای اینکه بتواند ازدواج کند به دختر موردعلاقه اش تجاوز کرد.

به گزارش ایران پژواک، شیرین، 27 ساله به قاضی دادگاه خانواده گفت: چند سال پیش زمانی که پدرام به خواستگاری ام آمد، پدرم به شدت با این ازدواج مخالفت کرد. او پدرام را لایق زندگی با من نمی دانست، از آنجایی که مطمئن بودم پدرم زیر بار نمی رود به پیشنهاد پدرام به خانه ای به خارج از شهر رفتیم، چند ماه بعد متوجه شدم باردارم و خانواده ام بخاطر جلوگیری از آبروریزی و پافشاری های من با این ازدواج موافقت کرد و زندگی مشترک ما در نهایت سادگی شروع شد.

این زن در حالی که دختر 4 ساله اش را در آغوش داشت ادامه داد: پدرام چهره واقعیش را در همان روزها نشان داد و داماد سر خونه پدرم شد. او حاضر به کار کردن نبود و من مجبور شدم جای او نیز کار کنم. چند ماه بعد و در حالی که باردار بودم پدرم را از دست دادم. این در حالی بود که پدرام با کتک کاری و درگیری حقوق مرا برای تأمین مخارجش می گرفت. یک بار تصمیم گرفتم مدتی قهر کنم اما از نگاه های خانواده ام خجالت می کشیدم.

وی ادامه داد: بالاخره پدرام در یک فروشگاه مشغول به کار شد، شب گذشته دختر ۴ ساله ام را به خاطر اشتباه کودکانه اش به شدت کتک زد. وقتی به او اعتراض کردم مرا هم زیر مشت و لگد گرفت و سپس هر دوی ما را از خانه بیرون کرد. اکنون نیز به اینجا آمدم تا درخواست طلاق کنم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی