• ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • کد خبر: 5786
سردار آزمون

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی 10 مهاجم برتر آسیا را منتشر کرد که سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از جمله آنان است.

به گزارش ایران پژواک، کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه مسابقات جام ملت های آسیا که کمتر از یک ماه دیگر در کشور امارات برگزار می شود، اسامی 10 مهاجم خطرناک حاضر در این رقابت ها را منتشر کرد.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه، سالها به پسر طلایی فوتبال ایران معروف بود. او پیش از آغاز جام ملت های آسیا 24 ساله خواهد شد و زمان آن رسیده است که او خود را در میان بهترین ها نشان دهد.

آزمون رکورد خوبی برای تیم ملی ایران از نظر گلزنی دارد و در دوره قبلی این رقابت ها در سال 2015 که در کشور استرالیا برگزار شد 2 بار موفق به گلزنی شد.

آزمون پس از پایان مسابقات جام جهانی 2018 روسیه با انتقاداتی از سوی فوتبال دوستان ایرانی قرار گرفت و حتی این انتقادات منجر به خداحافظی او از تیم ملی فوتبال شد، اما در ادامه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران دوباره او را به تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد.

اسامی دیگر مهاجم های خطرناک جام ملت های آسیا به شرح زیر است:

احمد خلیل — امارات

هوانگ اوی جو- کره جنوبی

مارتین بویل — استرالیا

عمر السومه — سوریه

تاکومی مینامینو — ژاپن

حمزه الدردور — اردن

تراسیل دانگدا — تایلند

فیل یانگ هازبند — فیلیپین

المعز علی — قطر

جام ملت های آسیا کمتر از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های یمن، عراق و ویتنام در یک گروه قرار دارد.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی