ظریف

وزیر خارجه ایران در واکنش به طرح آمریکا برای برگزاری نشستی ضدایرانی در پایتخت لهستان گفت این لکه ننگ از دامان لهستان پاک نخواهد شد.

به گزارش ایران پژواک، «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود به اقدام ضدایرانی آمریکا واکنش نشان داد.

وی نوشت: این لکه ننگ از دامان دولت لهستان پاک شدنی نیست.

ظریف ادامه داد: در شرایطی که ایران جان لهستانی ها را در جنگ جهانی دوم نجات داد، این کشور اکنون میزبانی سیرک مذبوحانه ضدایرانی را عهده دار شده است.

وی به میزبانان و شرکت کنندگان در چنین نشست هایی هشدار داد کسانی که پیشتر در نمایش های آمریکایی علیه ایران شرکت داشته اند، یا مرده اند و یا روسیاه و منزوی شده اند، اما ایران قدرتمندتر از همیشه است.

گفتنی است روز جمعه «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا از برگزاری نشستی با حضور چهره ها و موضوع ضدایرانی در روزهای 24 و 25 بهمن ماه در ورشو پایخت لهستان خبر داد.

انتهای پیام

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • باور IR ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
  0 0
  مردم لهستان نباید فراموش کنند که ایران در جنگ جهانی دوم بیش از صد هزار نفر لهستانی را با آغوش باز پذیرایی کرد
 • محمدرضا کیانفر IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
  0 0
  محمدجواد ظریف وزیر خارجه گفت: لکه ننگ میزبانی سیرک ضد ایرانی ازدامان لهستان پاک شدنی نیست. آقای ظریف، این چه ادبیاتی است؟ ... به جای اینکه خودتان هم در اجلاس لهستان شرکت کنید و از حق‌مان دفاع نمایید، هنوز برایمان دشمن می‌تراشید؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی