فتح‌الله‌زاده رحمتی

«علی فتح الله زاده» مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در گفت وگویی تلفنی از «سیدمهدی رحمتی» کاپیتان این تیم درخواست کرد بازیکنان اندکی صبر کنند تا مطالبات بازیکنان از سوی باشگاه استقلال تامین شود.

به گزارش ایران پژواک، بازیکنان تیم فوتبال استقلال که به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود چند روزی تمرینات تیم را تعطیل و حاضر به حضور در اردوی ترکیه نشدند، در نهایت با حواله هایی که از سوی باشگاه دریافت کردند، راهی ترکیه شدند اما این حواله ها باز هم نقد نشد تا این بار صدای اعتراضات بازیکنان آبی پوشان کیلومترها آن طرف تر از ایران بلند شود.

بازیکنان استقلال وقتی با بی توجهی باشگاه نسبت به این مشکل روبرو شده اند ناراحتی خود را با پُست مشترک در صفحات شخصی خود نشان دادند.

«امیرحسین فتحی» سرپرست باشگاه استقلال و «علی فتح الله زاده» مدیرعامل اسبق این باشگاه که در روزهای گذشته مصاحبه های تندی علیه یکدیگر انجام داده بودند، ظهر چهارششنبه با وساطت «کاظم اولیایی» آشتی کردند.

آنها وقتی مشغول صرف ناهار بودند سید مهدی رحمتی به نمایندگی از بازیکنان استقلال با امیر حسین فتحی تماس تلفنی برقرار کرد و صدای ناراحتی و اعتراض همبازیانش را به اطلاع او رساند. با این حال در زمانی که سرپرست استقلال در حال رایزنی با کاپیتان استقلال بود تا او را برای تمرین کردن قانع کند، فتح الله زاده از فتحی خواست تا گوشی را در اختیار وی قرار دهد تا با رحمتی صحبت کند.

مدیرعامل اسبق استقلال خطاب به رحمتی گفت: استقلال در شرایط حساسی به سر می برد و مدیران باشگاه سخت در تلاش هستند با تامین منابع مالی مطالبات شما را پرداخت کنند و من به عنوان یک استقلالی در خواست می کنم با قدرت به کارتان ادامه دهید تا تیم برای شروع نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر به آمادگی کامل برسد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی