صمد

پیشکسوت استقلال و تیم ملی به خبرورزشی گفت: مگر بازیکنان خوب و توانمند بدون تیم می‌مانند که منتظر قرارداد بستن با استقلال باشند؟!

به گزارش ایران پژواک، با صمد مرفاوی، پیشکسوت فوتبال ایران، در خصوص شرایط این روزهای استقلال به گفتگو نشستیم.

* از شرایط این روزهای استقلال اطلاع دارید؟
مدیران استقلال نباید روزهایی که می‌گذرد را از دست بدهند. شنیده‌ام قصد ترکاندن بمب نقل و انتقالاتی دارند، اما مگر بازیکنان خوب و توانمند بدون تیم می‌مانند که منتظر قرارداد بستن با استقلال باشند؟! تمام بازیکنان لیگ برتر تیم دارند و تا آخر فصل با تیم‌هایشان ادامه می‌دهند. این قضیه در مورد بازیکنان خارجی هم صدق می‌کند.

* چطور؟
معمولاً بازیکنان خارجی خوب هم تیم دارند و نمی‌دانم چطور می‌خواهند بازیکن جذب کنند. شاید بازیکن بزرگی هست که بخواهد به استقلال بیاید و ما اطلاع نداریم، اما آن دیگر بمب نقل و انتقالاتی نیست بلکه بمب هسته‌ای نقل و انتقالات است. (می‌خندد)

* نظر در مورد شایعات حمایت وزارت ورزش از تیم رقیب چیست؟
صحبت‌های چند روز گذشته در این خصوص بود که مسئولان وزارت ورزش به یک چشم به سرخابی‌ها نگاه نمی‌کنند و فرق می‌گذارند. بنده با این صحبت‌ها مخالفم، اما دلیل آن مربوط به مدیران دو تیم است. مدیران فعلی استقلال در تلاش برای تصحیح اشتباهات مدیران گذشته‌اند و شاید چند سالی این اتفاق طول بکشد. امیدوارم مجموعه استقلال مثل قرمزهای پایتخت به روزهای خوب برسند و مدیران آبی مشکلات را برطرف کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی