فتحی

مدیرعامل استقلال اعلام کرد که هیچگونه مشکلی با تاریخ برگزاری دربی ندارند و منتظر خیل عظیم هواداران خود هستند.

به گزارش ورزش‌ سه، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال مقابل خبرنگاران قرار گرفت و در خصوص روند این جلسه گفت: مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد که در خصوص مسائل کلی و کلان فوتبال کشور بود. چیزی که به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برمی‌گشت مربوط به ساختمان در اختیار دو باشگاه بود که قرار شد با کارشناسی دقیق و با یک تعامل خوب این موضوع حل شود.

وی درباره اسناد این دو ساختمان و در اختیار گذاشتن آن‌ها برای فدراسیون نیز گفت: از ما اسنادی نخواسته بودند اما قرار شد اگر چیزی خواستند پس از انجام هماهنگی مربوطه آن را به فدراسیون ارائه کنیم. فقط این بند از مجمع به دو باشگاه سرخابی مربوط می‌شد و ما هم تا آخر پیگیری می‌کنیم تا ساختمان‌ها به طور کامل در انحصار قرار بگیرد.

فتحی با ابراز تاسف در مورد تعویض داور بازی استقلال و الهلال و انتخاب ادهم محمد (قاضی دیدار پرسپولیس و پاختاکور) به عنوان داور گفت: فقط می‌توانم بگویم که متاسفم و این ضعف ما و فدراسیون است. باید در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا نیروهای قدرتمند داشته باشیم که از حق باشگاهی و ملی دفاع کنند.

مدیرعامل استقلال در پایان تاریخ دربی را مناسب دانست و گفت: هیچ گونه مشکلی با تاریخ دربی نداریم و در همان 10 فروردین منتظر خیل عظیم هواداران استقلال هستیم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی