فتح‌الله‌زاده

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: بخشی از مشکل استقلال فنی و بخشی مدیریتی است که باید حل شود.

به گزارش ایران پژواک، علی فتح الله زاده مدیر عامل سابق استقلال در خصوص شرایط این تیم اظهار داشت: شرایط خوب نیست و انتظار به وجود آمدن چنین شرایطی را از استقلال نداشتیم. من همیشه می‌گویم حلقه‌های اتصال استقلال باید محکم باشد و زمانی که یکی از این حلقه‌ها پاره شود تیم به مشکل می‌خورد. الان اگر نگاه کنید استقلال از لحاظ بازیکن نسبت به تمام حریفان خود سرتر است، اما در زمین نمی‌تواند این برتری را نشان دهد. چرا؟ چون آن یکدلی لازم در استقلال الان وجود ندارد و متاسفانه سرمربی تیم، کادر فنی، بازیکنان یا مدیریت هر کدام حرف خودشان را می‌زنند و آن اتحاد لازم در تیم وجود ندارد و همه با هم درگیر شده اند و طبیعی است با این شرایط تیم نتواند نتیجه بگیرد.

علی فتح الله زاده در ادامه افزود: انتظارم این است که فتحی با قدرت بیشتری به این ماجرا ورود پیدا کند و به هر آدمی که در کار استقلال خلل ایجاد می‌کند، تذکر دهد. او باید بدون محافظه کاری برخورد کند. این استقلال هزینه‌های زیادی را کرده و درست نیست که این نتایج را بگیرد. فتحی باید با اقتدار وارد این معرکه شود. اگر او امروز محکم نایستد، اوضاع استقلال بدتر از این هم می‌شود و باز هم تیم امتیاز از دست می‌دهد.

وی در خصوص شعارهای هواداران استقلال علیه رحمتی گفت: هواداران استقلال می‌دانند من با بازیکن سالاری همیشه مخالف بوده و می‌گویم سرمربی هر تصمیمی می‌گیرد، بازیکن باید تابع آن باشد. ممکن است رحمتی در یکی، دو باخت استقلال نقش داشته باشد، اما نباید کلین شیت‌ها و زحماتی که او برای استقلال کشیده را فراموش کرد. این نوع شعارها فقط به دشمنان استقلال کمک می‌کند. زمانی که رحمتی با وجود توانایی هایش از تیم ملی خط خورد باز هم با انگیزه بالا در خدمت استقلال بود، هوادار نباید آن روزها را فراموش کند.

فتح الله زاده در خصوص مشکل اصلی استقلال گفت: بخشی از مشکل استقلال فنی و بخشی مدیریتی است که باید حل شود. هنوز هم اعتقاد دارم اگر استقلال خودش باشد می‌تواند از این مشکلات عبور کند. این تیم پتانسیل قهرمانی را دارد، اما خودمان باید دست در دست هم بدهیم و با اتحاد به گذشتن از این روزها کمک کنیم. الان وظیفه مدیریت باشگاه استقلال خیلی سخت است و من از آقای فتحی می‌خواهم در استقلال با هیچ کسی رودربایستی نداشته باشد و با هر کسی که به این تیم ضربه می‌زند، برخورد کند. ما نباید اجازه دهیم در این تیم دو دستگی ایجاد شود و بهترین کار مبارزه با تفرقه در استقلال است و فتحی باید در این رابطه از همین امروز با اقتدار وارد شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی